Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3
Toplam 47 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kondisyon Bisikleti

Kondisyon bisikleti, spor yapmaya fırsat bulamamaktan yakınanlar için üretilen bir egzersiz aracıdır. Bu spor aleti ile evinizde kısa bir süre içerisinde kilolarınızdan kurtulabilir ve fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kondisyon bisikleti ile yakılan yağ, karbonhidrat ve nabız ölçümlerinin anlık olarak görülebilme imkanına sahipsiniz. Koşu bandı özellikli kondisyon bisikletleri de bulunmaktadır. Kondisyon bisikleti evinizde, iş yerinizde veya spor salonunda bisiklet ile spor yapmanıza olanak sağlayan bir spor aletidir. Düzenli kullanımda tüm vücut kaslarınızı çalıştırabilir ve vücudunuzda biriken yağları kolaylıkla eritebilirsiniz.

Kondisyon bisikleti ile kapalı alanlarda bisiklete binerek spor yapabilir ve formunuzu koruyabilirsiniz. Kondisyon bisikleti kullanımı, bisiklet kullanımı ile aynı dinamiklere sahiptir; iki paralel kol ve ayak pedalından oluşan, ister ayakta ister oturarak kullanabileceğiniz spor aletleridir. Kondisyon bisikleti düzenli bir şekilde kullanıldığında fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olur. Dikey bisiklet, eliptik bisiklet, yatay bisiklet olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Kondisyon bisikletlerinin fiyatları ürünlerin fonksiyonlarına göre değişiklik gösterirken en pahalı kondisyon bisikletleri genellikle spor salonlarında kullanılan çok fonksiyonlu bisikletlerdir.

Voit kondisyon bisikletleri, en çok tavsiye edilen kondisyon bisikletleri arasındadır. Fitness, vücut geliştirme, yüzme, futbol, basketbol, aikido, karate gibi birçok spor dalında destekleyici olarak kondisyon bisikleti kullanılmaktadır. Altis marka yatay kondisyon bisikletleri ile oturarak kolay bir şekilde vücudunuzu forma sokabilirsiniz. Dynamic marka eliptik kondisyon bisikleti ile yaktığınız kalorileri LCD ekrandan görebilir ve her gün düzenli olarak ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Egzersiz bisikleti olarak da bilinen kondisyon bisikletleri ayakta da kullanılabilen aletlerdir. Dunlop marka kondisyon bisikleti ile ayakta haberleri izlerken veya sevdiğiniz dizileri takip ederken vücudunuzu şekillendirebilirsiniz. En iyi kondisyon bisikleti modelleri arasında yer alan Fox Fitness marka dikey kondisyon bisikleti ile evinizdeki herhangi bir odayı spor salonuna çevirebilirsiniz. En iyi kardiyo egzersizlerinden biri olan kondisyon bisikleti egzersizlerinin, vücuttaki kalıplaşmış yağ bölgelerini düzene soktuğu unutulmamalıdır. Kondisyon bisikletinde çalışırken sevdiğiniz müzikleri dinleyerek egzersiz saatinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.