Blog

Evinize Alabileceğiniz Spor Aletleri İçin Öneriler

27 Aralık 2016

Merhaba değerli sporseverler, spora başlamak isteyenler. Bir çoğumuz çalışıyor. Spor salonuna gitmek için zamanımız yok.  Bu durum spor yapmamıza engel olmasın. Fonksiyonlu ufak egzersiz aletleri ile sporunuzu aksatmadan yapabilirsiniz.

10 Soruda Koşu Bandı Rehberi

24 Aralık 2016

Malum kış aylarının da gelmesi ile birlikte dışarıda soğuk havada spor yapmak zor bir hal almaya başladı. Bu nedenle birçok tüketici ve sporsever evlerine koşu bandı satın almaya karar verecekler.Bu yazımızda koşu bandı satın almayı düşünen tüketicilerimize uyarılarımızı ve tavsiyelerimizi sizlerle paylaşacağız.

Her gün diyete mi başlıyorsunuz ?

12 Aralık 2016

Aslında yapacağımız o kadar basit ki. Başlangıç olarak günde yarım saat yürüyüş yapmayı hayatınıza katmaya  ne dersiniz?  Havalar soğumaya mı başladı yoksa.

Koşu Bandı ile 45 Dakikada 400 Kalori Yakmak,Zayıflamak ve Sıkılaşmak Mümkün...

10 Ağustos 2016

Daha önceki yazılarımızda zayıflama için kullanılacak en güzel kondisyon kardio cihazının koşu bandı olduğunu söylemiştik.Bu yazımızda sizlere koşu bandı ile 400 kalori yakılıp,sıkılaşma sağlanacağı konusunda ipuçları ve uygulayabileceğiniz bir program vereceğiz

Koşu Bantlarında Elektrik Tüketimi Ne Kadar Olur?

03 Ağustos 2016

Kilolarınızdan kurtulmak veya daha sağlıklı bir yaşam sürdürmek için satın aldığınız veya almayı düşündüğünüz koşu bantları elektrik sayesinde çalışmaktadır.Hava koşulları ne olursa olsun evinizde rahatça spor yapmanı imkanı sunan bu cihazlar elektrik tüketimleri ile alakalı olarak tüketicilerin kafasında büyük soru işaretleri uyandırıyor.

Koşu Bandı Zayıflatır Mı?

28 Temmuz 2016

Kış ayları en fazla kilo alınan aylardır.Bunun nedeni kış ayalarında gecelerin uzun olması ve gece boyunca atıştırma isteği duymamız.kış geldiğimi boza,kestane,mandalina derken gece yarısına kadar bir şeyler atıştırma ihtiyacı hissederiz.özellikle akşam yemeğinden sonra yediğimiz bir çok şey bizim kilo almamızın en büyük sebeplerinden biridir.Bunun yanına hareketsiz geçen zamanları da eklersek kilo almamak gibi bir şey söz konusu olmuyor.

Koşu Bandı Yağı Nasıl Kullanılır?

12 Temmuz 2016

Koşu bandının ömrünü azami seviyeye çıkarmak için, bu koşu bandı makine genel bakımının bir parçası olarak, rutin bir yağlamaya gereksinim duyar.Rutin bakım prosedürü koşu bandının, koşu platformunun ve sürücü motor sisteminin zamanından önce yıpranmasını önleyecektir.Haftada 3-4 kere ve her defasında 20-30 dakika çalışma yapan tek kullanıcı için tavsiye olunan yağlama periyodu 7-10 günde bir olmalıdır.

Koşu Bandı Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken 10 Madde

12 Temmuz 2016

Malum kış aylarının yaklaşmasıyla birlikte dışarıda soğuk havada spor yapmak zor bir hal almaya başlayacak.Bu nedenle birçok tüketici ve sporsever evlerine koşu bandı satın almaya karar verecekler.Bu yazımızda koşu bandı satın almayı düşünen tüketicilerimize uyarılarımızı ve tavsiyelerimizi sizlerle paylaşacağız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.