Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

Formda kalmak isteyenler için vazgeçilmez bir egzersiz aleti olan dikey bisiklet ile çalışarak istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşabilirsiniz. Fast food beslenme tarzının ve hareketsiz iş yaşantısının negatif etkileri olan vücudunuzdaki bölgesel yağlarla baş etmek için dikey bisikletten yardım alabiliriz. Dikey bisiklet sayesinde vücudunuzda orantısız bir görünüme neden olan kilolardan kurtulabilirsiniz. Kondisyon bisikletlerinden olan dikey bisikletlerden birini seçmeden önce vücudunuzun ihtiyaçlarını ve günlük yaşantınızın temposunu iyi hesaplamalısınız. Dikey bisikletlerin özelliği, yatay ve eliptik bisikletten farklı olarak daha hızlı kalori yakmanızı sağlamaktır. Dikey bisikletlerin fiyatları modellere ve markalara göre değişmektedir.

Dikey bisikletlerin faydaları arasında; kalça ve bacak kısımlarında oluşan fazla kilolardan kurtulmak ve iyi bacak kaslarına sahip olmak gibi faydaları bulunmaktadır. Dikey bisiklet ile zayıflamak için düzenli olarak egzersiz yapmak ve kondisyonunuzu aşamalı olarak artırmak gerekmektedir. Spor salonuna gitmeye vakti olmayan kullanıcıların tercih edebileceği dikey bisikletin bir diğer faydası da her zaman aynı tempo ile spor yapmanın mümkün olmasıdır. Bu durum düzenli olarak incelmenize yardımcı olur. Dikey bisikletin kullanımı oldukça basittir: normal bisiklete biner gibi dikey bisiklete binerek spor yapabilirsiniz. Dikey bisiklet, yatay bisiklete göre daha hızlı kilo vermenize yardımcı olur.

Dikey bisikleti tercih eden kullanıcılar, zamanla kondisyon seviyelerini de artırabilmektedirler. Dikey bisiklet, bacak ve baldır bölgesi kaslarını kuvvetlendirmek için tercih edilmektedir. En çok tercih edilen dikey bisiklet modellerinden olan Altis dikey bisiklet ile siz de evinizde her gün aynı tempoda form tutabilir, kardiyo çalışmaları veya fitness egzersizleri yapabilirsiniz. Voit marka dikey bisiklet modelleri ile profesyonel ve amatör bütün sporcular bacak ve baldır bölgelerindeki kasları kolaylıkla geliştirerek sürekli bir kondisyon artışı sağlayabilirler. En çok tavsiye edilen dikey bisiklet modellerinden biri olan Altis dikey bisiklet, spor salonlarında, iş yerlerinde, okul ve üniversitelerin spor salonlarında birçok sporcu tarafından kullanılmaktadır. Bacaklarınızdaki yağlardan veya güçsüzlükten şikayetçiyseniz dikey bisikletler ile incelebilir ve kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.