Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Şemsiye

Erkek şemsiye modelleri, kadın şemsiye modellerine göre daha koyu renkli ve sade yapıdadırlar. Genellikle erkekler için baston şemsiye modelleri daha kullanışlıdır. Kolay açılabilen ve kapanabilen erkek baston şemsiye modellerinin taşınması ve muhafaza edilmesi de son derece kolaydır. Sonbahar günlerinin yağmurlarına yakalanmak istemiyorsanız, baston şemsiye modellerini evinizin antresinde ya da portmantosunda muhafaza edebilir ve acil durumlarda hemen ulaşabilirsiniz. Böylece yağmurlu günlerde dışarı çıkarken şemsiyenizi de yanınıza alabilirsiniz. Kaliteli şemsiye markaları tarafından üretilen erkek şemsiye modellerini tercih ederek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Şemsiyenizi kullandıktan sonra, tellerinin paslanmaması için kurutup toplamayı alışkanlık haline getirebilirsiniz. Aksi durumda şemsiyelerin telleri paslanabilir ve bir süre sonra şemsiyeniz kullanılmaz hale gelebilir.

Kadınlar için üretilen şemsiye modelleri genelde daha canlı renklerde ve farklı baskılarda üretilirken, erkek şemsiyeleri daha sade olarak üretilmektedir. Celal Birsen erkek şemsiye modelleri, kaliteli ve kullanışlı yapıları ile en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Günlük hayatta klasik giyinmeyi tercih eden erkeler, Sarar ve Benetton markaları tarafından üretilen siyah ve son derece sade bir tasarıma sahip olan şemsiye modellerinden birini satın alabilir. Özellikle siyah baston erkek şemsiyemodelleri, takım elbise ve kaban giymeyi tercih eden erkeklere uyum sağlamaktadır. Su tutmayan kumaşlardan üretilen erkek şemsiye modelleri, kolay kuruma ve kullanım imkanı sağlamaktadır. Özellikle tam otomatik baston saplı olan şemsiye modelleri, yanında eşya taşıyan erkeklere rahatlık sağlar.

Yağmurlu günlerde tüm üzerinizin ıslanmasını istemiyorsanız, şemsiye kullanmayı alışkanlık haline getirmeniz tavsiye edilir. Evinizde, iş yerinizde ve arabanızda bir adet şemsiye bulundurmayı alışkanlık haline getirerek, olası yağmurlara karşı önleminizi almış olursunuz. Rubenis markası tarafından üretilen tam otomatik şemsiye modeli, katlanınca minicik bir boyuta sahip olduğu için kolayca taşınabilme imkanı sunmaktadır. 10 adet dayanıklı ve pas tutmayan telden oluşan bu şemsiye modeli, tek bir düğme ile açılır ve kapanır. 3 katlamalı sistemi ve çelik gövdesi ile size konforlu kullanım sağlar. Çeşitli markalar tarafından üretilen erkek şemsiye modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.