Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Korse

Korse, vücudu şekle sokmak için üretilen ve kadınlar tarafından fazlasıyla tercih edilen bir iç giyim ürünüdür. Genelde fazla kiloları olan kadınların daha ince ve daha estetik görünmek için kullandığı korse çeşitleri esnek yapıdadır. Fazla kilosu olmayan; fakat daha estetik görünmek isteyen kadınlar tarafından korse kullanımı yaygındır. Korse çeşitleri arasında birçok farklı işlevi gerçekleştirmek için özel olarak üretilen ürünler bulunmaktadır. Bazı korse modelleri göbekteki fazlalıkları toparlarken; bazıları ise bacakların daha ince, poponun ise daha şekilli görünmesini sağlar. Korse satın almadan önce vücudunuzu iyice tanımalı ve ona uygun olarak korse seçimi yapmanız gerekmekte. Bel kısmınızda fazlalıklarınız varsa, NBB bel korsesini tercih edebilirsiniz.

Siyah, beyaz ve ten rengi seçenekleri arasından istediğinizi satın alarak tüm kıyafetlerinizin altına giyebilirsiniz. Dilerseniz günlük hayatta, dilerseniz de özel bir yere giderken rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir ürün olan NBB korse, tamamen sizin rahatınız ve konforunuz için tasarlanmıştır. Kom markası tarafından üretilen lazer kesim korse, dikişsiz yapıdadır ve hem basen bölgenizin hem de karın bölgenizin daha ince görünmesini sağlar. Günlük hayatta tüm kıyafetlerinizin altına uyum sağlayan bu ürün ile birkaç beden zayıf görünebilirsiniz. Kom korsenin kalça kısmında yer alan özel dikişler, poponuzun daha şekilli ve daha dik görünmesini sağlar. Korse modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Günlük hayatta göğüslerinizin, göbeğinizin ve poponuzun daha şekilli görünmesini istiyorsanız, Sistina çıtçıtlı korse modelini tercih edebilirsiniz. Çıtçıtlı body görünümünde olan bu ürünün üzerinde yer alan özel dikişler, vücudunuzun daha şekilli görünmesini sağlar. Bacaklarınızın üst kısmında ve mide kısmınızda fazlalıklarınız varsa, bacaklarınızın ince, karnınızın ise dümdüz görünmesi için Anıl markası tarafından üretilen uzun paçalı korse modelini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Dikişsiz yapıda olan bu korse modelini hem elbiselerinizin altına hem de pantolonlarınızın altına giyebilirsiniz. Günlük hayatta kullanmak için külot görünümde olan korse modellerini tercih edebilirsiniz. Tıpkı bir külot gibi tasarlanan bu ürünlerin göbek kısmı lastikli ve geniştir. Böylece poponuzun ve karnınızın daha şekilli görünmesini sağlar. Korse fiyatları, ürünlerin markalarına göre değişiklik göstermektedir. Penti korse, en çok tercih edilen ürünlerden biridir

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.