Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Kondisyon Küreği

Kürek çekmek, vücudun birçok kas grubunu aynı anda çalıştıran spor hareketleri arasında yer almaktadır. Kürek sporu ile uğraşan sporcuların egzersizleri için kullanılan kondisyon küreği, ev ve spor salonlarında sporcuların tercih ettiği kondisyon aletleri arasında yer almaktadır. Kondisyon küreği kol, bacak, bel ve omuz bölgesindeki bütün kasları tek seferde çalıştırabilen bir spor aletidir. Kondisyon küreklerinin fiyatları ürünlerde bulunan ek fonksiyon ve özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kondisyon küreğinin özellikleri arasında bütün vücut kaslarını çalıştırmak ve yüksek tempoda kondisyon sağlamak gibi faydalar yer almaktadır. Kondisyon küreğini sadece kürek sporu ile uğraşanlar değil; futbol, basketbol, boks, karate, kick-boks, yüzme gibi ağır kardiyo çalışmaları gerektiren spor dalları ile ilgilenen sporcular da tercih etmektedir.

Formda ve zinde kalmak için tercih edebileceğiniz ve kısa zamanda fit bir vücuda kavuşmanızı sağlayacak bir ürün olan kondisyon küreğini evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Kondisyon küreği, kürek sporunda kullanılan kano ve kürek aletlerinin mekanik halde uygulandığı ve herkesin kullanabileceği spor aletidir. Kondisyon küreği; kürek aleti veya kondisyon kürek aleti olarak da bilinmektedir. Hem amatör hem de profesyonel sporcular tarafından kullanılmaktadır. En ucuz kondisyon küreklerini amatör olarak bir spor dalı ile uğraşan veya mesai saatleri dışında form tutmak isteyen kullanıcılar tercih etmektedir.

Altis amortisörlü kürek aleti sayesinde evinizde sabah akşam yapabileceğiniz kısa egzersizlerle kısa zamanda form tutabilir ve kondisyonunuzu artırabilirsiniz. Voit kondisyon küreğinin özel tasarım halatlı yapısı ve 12 kademeli ayarlanabilir direnç seviyesi ile spor salonlarındaki kürek antrenmanını evinizde yapabilirsiniz. Sahip olduğu zaman, hız, mesafe, kalori, nabız, her 6 saniyede bir bütün fonksiyonları gösterme seçeneği ile günlük olarak vücut değerlerinizi takip edebilirsiniz. En pahalı kondisyon küreği aletlerinden biri olan ST-100 kondisyon aleti ile performansınızı en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Sl-10 kondisyon küreği, her kullanıcının kendi tempo ve antrenman yoğunluğunda antrenman yapabilmesi için özelliklerle donatılmıştır. Bu özellikler yaşı, fitness seviyesi veya antrenman hedefleri ne olursa olsun.Sl-10 kondisyon küreğini bütün kullanıcılar için uygun bir egzersiz aleti haline getirmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.