Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Akülü Araba

Akülü araba modellerinde, tıpkı gerçek arabalarda olduğu gibi gaz ve fren pedalları bulunur. Üstelik geri geri gidebilme özelliği sayesinde çocuğunuz akülü arabasını kullanırken çok eğlenecek ve düzgün araba park etme konusunda kendini geliştirebilecek. Çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesini sağlamak için ona akülü araba satın alabilirsiniz. Akülü araba çeşitlerinin birçok farklı rengi ve modeli vardır. Çocuğunuzun cinsiyetine göre akülü arabanın hangi renk olacağına ve ne model olacağına karar verebilirsiniz. Kız çocukları için tasarlanan pembe renkli akülü arabalar varken, erkek çocukları için de: siyah, kırmızı ve beyaz renkli akülü araba modelleri vardır. Akülü araba çeşitleri 8-10 saat aralığında elektrik adaptörü ile şarj edilebilir.

Akülü arabalar, büyüklüklerine ve tasarımlarına göre çeşitliliklerine ayrılır. Çok küçük çocukların ayakları, akülü arabanın pedalına yetişemeyebilir, dolayısıyla arabayı kullanamayabilir. Aynı şekilde çocuğunuzun yaşı büyükse, aracın içinde ayakları sıkışabilir ve akülü arabasını kullanırken zorlanabilir. Çocuğunuzun rahat etmesi ve keyifli sürüşler gerçekleştirebilmesi için akülü araba seçiminizi çocuğunuzun yaşına göre yapmanızda yarar olacaktır. Çocuğunuza bir akülü araba hediye etmek, öz güvenini geliştirecek harika bir armağan olacaktır. Kırmızı Pilsan akülü arabası, bütün yaz tutkuyla bağlandığı tek oyuncağı olabilir.

Akülü araba modelleri arasında, gerçekte olan bazı araba markalarının modelleri bulunmakta. Range Rover, BMW, Mini Cooper gibi markaların akülü araba çeşitleri çocuklar tarafından fazlasıyla sevilmekte ve tercih edilmektedir. Akülü araba fiyatları, özelliklerine ve modellerine göre değişiklik göstermektedir; en uygun fiyatlı akülü araba modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Range Rover Evoque akülü araba modelinde gerçek araç boyası kullanılmıştır ve ürün lisanslıdır. 2 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımı için uygundur. 6V gücüne sahiptir ve çocukların rahatı için oldukça konforlu bir şekilde tasarlanmıştır. Uzaktan kumandalı akülü araba modeli arıyorsanız, bu sizin için iyi bir seçenek olabilir. Uzaktan kumandası sayesinde babalar çocuklarını rahat rahat gezdirebilir. Bu özellik sayesinde 18 aylık ve üzeri çocukları gezdirme amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Çocuklara emniyet kemeri takma alışkanlığı kazandırmak için sembolik bir emniyet kemeri bulunur. Anahtar ile çalıştırılan akülü arabanın gerçek motor sesi vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.