Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Beşik, Park Yatak, Salıncak

Bebeğinize sağlıklı bir uyku imkanı sunmak için kategorimizde yer alan bebek beşiklerini ve bebek yataklarını tercih edebilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizin güvenli bir yerde uyuması için bebek beşiğini tercih edebilirsiniz. Bebek beşikleri sallanır yapıda olduğu için bebeğinizi uyuturken size büyük kolaylık sağlayacaktır. Ağlayan ve mızmızlanan bebeğinizi sakinleştirmek için beşiğine yatırabilir ve yavaş yavaş sallayabilirsiniz. Yeni doğan bebek beşiği modelleri arasında çok farklı tasarımlara sahip olanları bulunmaktadır, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek bebeğinizin cinsiyetine uygun olan bir beşik modelini kolayca tercih edebilirsiniz. Chicco beşik, bebeklerin ebeveynleri ile yan yana uyumasına imkan sağlamaktadır. Bebeğiniz güvenli bir şekilde beşiğinde uyurken siz de yavrunuzun yanında dinlenebilirsiniz.

Park yataklar, bebeklerin rahatı ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır. Papetto oyun park beşik, sahip olduğu uzaktan kumandalı dönencesi sayesinde bebeğinizin doyasıya kahkaha atmasına yardımcı olacak. Üstelik üzerinde bulunan termometresi, oda sıcaklığını düzenli olarak takip edebilmenize olanak sağlayacak. Oyun parkı yatak renklerini, bebeğinizin cinsiyetine göre tercih edebilirsiniz. Park yatak fiyatları, park yatak modellerine göre değişiklik göstermektedir. Kraft oyun parkı, sallanma aparatı ile beşik olarak da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Günümüzde, park yataklar adeta oyun alanı gibi tasarlanmaktadır. Çocuğunuz yatağının içindeyken adeta bir parktaymış gibi doyasıya eğlenebilecek. Üstelik görsel ve işitsel gelişime katkı sağlayacak oyuncakları içinde barındıran park yatakları evinizin dilediğiniz köşesine yerleştirebilirsiniz. Tıpkı bebek beşiği görünümünde olan park yatak çeşitlerini doğumdan itibaren kullanabilirsiniz.

Çocuğunuzla birlikte sürekli parka gidip sallanabilme imkanı bulamıyorsanız, bebeğinizin salıncak keyfini evinize taşıyabilirsiniz. Ev tipi bebek salıncaklarını, evinizin dilediğiniz bölümünde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bahçeli bir evde yaşıyorsanız, rahat ve konforlu tasarıma sahip bebek salıncağını bahçeye yerleştirebilir, siz keyifle çayınızı yudumlarken, bebeğiniz de temiz havanın tadını çıkarır. 4Moms, Bright Starts, Sunny Baby, Fiat, Baby 2 Go gibi çeşitli markalar tarafından üretilen bebek salıncaklarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.