Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Step & Aerobik

Step & aerobik, tempolu müzik eşliğinde yapılan ve vücudun birçok kas bölgesini germe ve açma hareketleri ile şekillendiren bir spor dalıdır. Step & aerobik çalışmaları, spor yapmayı daha eğlenceli hale getiren yüksek tempolu egzersizleri içeren spor programlarıdır. Faydalarının başında hızlı kilo verme, sıkılaşma, kas gücünün artması yer almaktadır. Stres atmak, kondisyon artırmak, kondisyon kazanmak ve zihninizi dinlendirmek için step ve aerobik egzersizleri yapabilirsiniz. İster evinizde ister spor salonunda bir step & aerobik programını sürdürebilirsiniz. Step & aerobik müzikleri genellikle tempolu ve eğlenceli parçalardan seçilmektedir. Bu sayede sporcuların temposu ve hareketleri bir ritim eşliğinde artırılabilmektedir. Step & aerobik egzersizleri kilo vermenize destek olur ve fit bir vücuda sahip olmanızı sağlar.

Step hareketleri, step platformu diye adlandırılan egzersiz aletinin üstünde müziğe göre uyarlanmış hareketler eşliğinde yapılan bir egzersizdir. Step platformunun etrafında ve üstünde toplamda 360 derecelik bir dairesel alanda step yapılabilmektedir. Step hareketleri ve step egzersizleri psikolojik olarak da keyifli ve zinde hissettiren çalışmalardır. Aerobik, müzik eşliğinde yapılan egzersizlerin bir bütünüdür. Aerobik egzersizlerinin “hi impact, low impact, hi-low, stretching ve koreografik” gibi çeşitleri vardır. Step & aerobiğin faydaları arasında; solunumu düzenlemek, yağ metabolizmasını düzenlemek, kalp hastalıklarına yakalanma riskini azaltmak, stres seviyesini düşürmek ve kilo kontrolünü sağlamak gibi faydalar sıralanabilir.

Delta iki kademeli step tahtası ile televizyonun önünde ister müzik eşliğinde, ister dizi izlerken tempo tutarak kalori yakabilir ve her daim formda kalabilirsiniz. Cosfer Twist Shape step & aerobik aleti, tüm vücudun sıkı ve formda kalmasını sağlar ve bel çevresindeki fazla yağlardan hızlı bir şekilde kurtulmanızı kolaylaştırır. Twister Disk Twist Pilates Gym egzersiz aleti, en ucuz step & aerobik aletleri arasında yer almaktadır. Bu egzersiz aleti, günde sadece 15 dakika çalışarak 2 ayda 2 beden incelmenize yardımcı olabilir. Revoflex Xtreme egzersiz aleti ile 1. dereceden 6. dereceye kadar zorluk derecesine kadar tempo tutabilir ve tüm vücut kaslarınızı tek bir aletle çalıştırabilirsiniz. Reebok direnç lastiği setini aerobik egzersizlerinizde kullanabilir, kol ve bacaklarınızdaki zayıf kas gruplarınızı kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Step & aerobik egzersizleri sonrasında kondisyonunuzu daha da üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.