Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kronometre & Adımsayar

Kronometre ve adımsayar cihazları, spor ürünleri arasında yer alan en önemli ürünlerin başında gelmektedir. Adımsayar ve kronometre ile sporcular kendi kondisyon programlarını belirli bir zaman grafiği içinde değerlendirmeleri mümkündür. Kronometreler, saniye ve salise cinsinden belirli periyotlarla zaman ölçmeye yarayan mekanik veya elektronik ürünlerdir. Kronometreler ile spor aktivitelerini zaman cinsinden ölçebilir veya belirli bir zaman aralığında hedeflerinize yönelik egzersiz çalışmaları yapabilirsiniz. Adımsayar, günlük temponuz içerisinde adımınızı sayan ve bu adımlarla ortalama kaç kalori yaktığınızı hesaplayan spor ve sağlık ürünleridir. Adımsayar ve kronometreler hem sporcuların hem de sağlıklı bir yaşam için düzenli yürüyüş yapanların kullandıkları ürünlerdir.

KronometreVoit adımsayar ile günlük kalori değişiminizi kaydedebilir ve kondisyon seviyenizi adımsayardaki veriler doğrultusunda artırabilirsiniz. Pedometre olarak da bilinen adımsayarlar ile markete giderken, işten gelirken veya alışveriş merkezlerinde gezinirken yaktığınız kalori miktarını takip edebilir ve buna göre programınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Omron adımsayar, sahip olduğu 3D sensörler ile cihazı cebinizde taşısanız bile adımlarınızı kolaylıkla sayabilmektedir. Dijital göstergesi ile tüm verilerinizi anlık olarak takip edebilir ve yaktığınız kalorileri not edebilirsiniz. Adımsayarların bir çeşidi olan adımsayar bileklikler kullanım kolaylıkları sayesinde özellikle bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Yoğun iş temposu içerisinde spor yapmaya vakit bulamamaktan yakınıyorsanız, bir adımsayar alarak fiziksel hareketliliğinizi gözlemlemeye başlayabilirsiniz. Günlük adım sayınızı görmek sizi daha hareketli olmak konusunda teşvik etmeye yetecektir.

Kronometre, özellikle turnuvalara hazırlanan sporcuların egzersiz programlarının en önemli parçalarından biridir. Kondisyon çalışmaları için kullanılabilecek bir cihaz olan Delta kronometre ile birçok zaman dilimini kaydederek kendi antrenman programınızı uygulayabilirsiniz. Kronometreler sayesinde kendinizle yarışabilir ve egzersiz programınızı daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Catiga marka kronometreler en ucuz kronometre & adımsayar cihazları arasında yer almaktadır. Bu kronometreler ile koşu veya yüzme programlarınızın temposunu artırabilirsiniz. Yoğun kış şartlarında ihtiyacınız olabilecek bir cihaz olan PF Concept su geçirmez kronometre ile yağmurlu ve karlı havalarda cihazınızın zarar görmesini önleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.