Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Langırt

Masa futbolu olarak da bilinen langırt oyunu, ülkemizde ve dünyada oldukça popüler bir spor dalıdır. Langırt turnuvaları düzenleyerek, sevdiklerinizle eğlenceli maçlar yapabilirsiniz. Langırt nedir? Langırt nasıl oynanır? Langırt, langırt masası diye adlandırılan özel bir masa üzerindeki oyuncak futbol figürlerinin bir çubuk desteği ile kontrol edilmesi ile oynanır. Langırt oyununda, futbol figürleri ile langırt sahasındaki futbol topu aynen futbol maçında olduğu gibi karşı kaleye atılmaya çalışılır. Atılan her gol, takıma oyunda puan kazandırır. Langırtın özelliği kendine ait bir masada veya bir alanda çubuklar yardımı ile oynanmasıdır. Langırt 2 veya 4 kişinin karşılıklı olarak oynayabileceği bireysel spor dalıdır.

Langırt oyunundaki popüler oyunları öğrenmek başarınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. En çok bilinen langırt vuruşları; düz kepçe vuruşu, ters kepçe vuruşu, çekiç vuruşu ve tik tak vuruşudur. Vuruş tekniklerini öğrendikten sonra, bol bol pratik yaparak becerilerinizi geliştirmelisiniz. Evinize alacağınız bir langırt masasında istediğiniz zaman antrenman yapabilirsiniz. Langırt oynamak için gerekli olan langırt masaları istenilen her boyutta üretilmektedir. Ülkemizde bulunan langırt yasağından dolayı, langırt oyununun umuma açık alanlarda oynanması yasaktır. Evinizde veya ofisinizde kullanabileceğiniz en kaliteli ve en pahalı langırt masalarından biri olan Dragon Hoby üstü camlı langırt masası ile kendi futbol arenanızı kurabilir ve eğlenceli müsabakalar düzenleyebilirsiniz.

Langırt oyunu ile evinizi, iş yerinizi küçük bir stadyuma çevirebilir ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Langırt fiyatları veya langırt masası fiyatları, ürünlerin ebatlarına ve ürün kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Küçük boylarda üretilen Yaylı Langırt Masa Futbolu World Cup oyunu, doğum günü etkinliklerinde veya davetlerde, çocuklarınız için oldukça eğlenceli oyun aracı olabilir. Camsız langırt masalarında oyun oynamanın tek kötü yanı, sıklıkla kaybolan langırt toplarıdır. Yedek langırt topları alarak, ara vermeden oyuna devam edebilirsiniz. Daha küçük bir langırt masası arayan kullanıcıların tercih edebileceği bir ürün olan, 72 cm’lik ayak yüksekliğindeki ahşap langırt masaları ile ofisteki boş zamanlarınızı keyifli zamanlara dönüştürebilirsiniz. Langırt sporunda ilerlemek için, sıklıkla düzenlenen langırt turnuvalarına katılarak rakip langırt sporcuları ile yarışabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.