Altis Yeni Nesil Pd10 Adım Sayar

84 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Adım sayar ( 0 - 99999 ) 
  Zaman / Mesafe / kalori göstergesi 
  Işıklı ekran 
  KM/MIL yâda CM /INCH seçebilme özelliği 
  Uzun adım ağırlık ayarlaması
  Kaç kilometre yürüdüğünüzü, ne kadar kalori harcadığınız görmek sizi daha çok motive edecektir. Sağlığınızı kontrol altında tutarak yapacağınız yürüyüşlerin geri dönüşünü de bir o kadar sağlıklı olacaktır.
  Işıklı ekranı sayesinde gece ya da karanlık ortamlarda dahi kullanabileceğiniz Altis Pedometre (adımsayar) bir çok mesafe ölçme özelliğine sahip. Şöyle ki; km/mil yada Km/inç!
  Uzun adım ve ağırlık ayarlamaları yapabileceğiniz ürünle, yürüyüş ve koşularınızda ne kadar adım attığınızı görebileceksiniz. Yaktığınız kaloriyi ve mesafeyi gösteren, adımsayar vazgeçilmez spor araçlarınızın arasında yerini alacaktır.
  Günde 10 bin adımın insan sağlığı üzerinde olumlu etkiler yarattığını söyleyen uzmanlara göre yürüyüş yapamasanız bile attığınız adımları sayarak bu açığı kapatmanız mümkün.
  Ortalama bir ofis çalışanının günlük 3-4 bin adım atması gerekiyor. Bu işlemi adımsayar ile kolayca yapabilir ve spor yapamasanız da bu açığı adım atarak kapatabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu cihazlar için Altis doğru adres!
  İşte, tatilde, okulda ve evde kilosunu kontrol etmek isteyen herkesin ihtiyacını karşılayabilecek özelliklerde ki adımsayarla, adım adım sağlık ?
  Teslimat Bilgisi
  :
  100TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.