Sıralama seçin
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Yürüteç

Çocuğunuzun hızlı bir şekilde yürümesini sağlamak için yürüteç çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. 6 ayı dolduran bebeklerin yürüteç kullanmasında bir sakınca bulunmamaktadır. Aksine bacak kaslarını güçlendirerek yürüme süresini kısaltmaktadır. Çocuklar 6. aydan sonra yerinde duramaz bir hale gelir ve sürekli kendileriyle ilgilenilmesini isterler. Günün her anı bunu yapabilmek ne yazık ki mümkün değil, bunun yerine birçok anne yürüteç çeşitlerinden faydalanmakta. Çocuğunuz, yürüteci ile salonunuzda istediği kadar hareket edebilecek, salonun bir köşesinden diğer köşesine rahatça gidip gelebilecek. Özellikle çok hareketli çocuklarla başa çıkmak ne yazık ki çok zordur. Sürekli yürümeleri için ellerinden tutmak ya da sürekli kucakta dolaştırmak son derece yorucudur. İşte tam bu noktada yürüteç çeşitleri işinizi fazlasıyla kolaylaştıracak.

Yürütecin tasarımında, bebeğin oturabileceği; fakat ayaklarının boşta kalabileceği bir düzenek vardır. Al tarafı ise tekerleklidir. Bebekler sadece ayaklarını kullanarak istedikleri yöne doğru kolayca hareket edebilirler. Üstelik yürüteçlerin kenarlarında bulunan geniş alanlar, bebeğinizin mobilyalara çarparak yara almasını engellemektedir. Yürüteç çeşitlerinin üzerinde genellikle bebekleri oyalanmasını sağlamak için müzikli oyuncak barı bulunur. Bu barın üzerinde telefondan tutun da çeşitli hayvan figürlerine kadar çocukların görsel ve işitsel ilgisini çekebilecek çeşitler bulunur.

Bebeğinizin cinsiyetine göre yürüteç rengine ve modeline kolayca karar verebilirsiniz. Üstelik yürüteci kullanmayacağınız zaman katlayarak muhafaza edebilirsiniz. Dilerseniz yazlığa giderken yürüteci yanınızda götürmek için katlayarak bagaja sığdırabilir ve çocuğunuzun tatilde de sıkılmadan vakit geçirmesine destek olabilirsiniz. Yürüteç fiyatları ve özellikleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Chicco yürüteç, birçok annenin güvenle tercih ettiği yürüteç çeşitleri arasında yer almaktadır. Yere doğru basmayı desteklediği için pediatristlerin önerdiği ürünler arasında yer almaktadır. Gövde yüksekliği ayarı bulunduğu için son derece kolay kullanım imkanına sahiptir. Bebeğin ayaklarını yere doğru bir şekilde basması içi gövde yüksekliğinin doğru bir şekilde ayarlanmış olması gerekmektedir. Geniş tabanı ve oyuncak barı sayesinde çocukların konforlu vakit geçirmesine katkı sağlamaktadır. Kraft yürütecin çıkarılabilir aktivite paneli ve ekstra dolgunluk sağlayan oturma şilesi bulunmaktadır. Bebeğin boyuna göre ayarlanabilen koltuk yüksekliği, 3 farklı konuma getirilebilmektedir. Ayrıca ekstra güvenlik sağlayan ilave 6 adet sabitleyici de tekerleklerin güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.