Sıralama seçin
Görünüm:
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tekmelik

Futbol oynarken, bacaklarınıza gelen darbelerden zarar görmemek için tekmelik kullanmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle futbol gibi sert geçen oyunlarda, istenmeyen kazalar meydana gelebilir. Tüm bu durumlardan kendinizi korumak birtakım önlemler almanızda yarar olacaktır. İster arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirdiğiniz halı saha maçlarınızda, isterseniz profesyonel bir şekilde oynadığınız takımlarda, bacak sağlığınızı korumak için tekmelik kullanmayı tercih edebilirsiniz. Tekmelik, bacaklara gelen darbeleri emerek, kırılma ya da çatlama gibi meydana gelebilecek kazaların önüne geçmeye yardımcı olur. Cırt cırtlı yapıları ile kolayca giyilip çıkarılabilen tekmelikmodellerinin kullanımı son derece kolay ve pratiktir.

Futbol oyunu bir takım oyunu olduğu için kaza riskleri oldukça fazladır. Yanlış hareketler ya da hızlı gelen darbeler, vücudunuza zarar verebilir. Özellikle ayaklarla oynanan bir oyun olduğu için dizlerinizi ve bacaklarınızı korumanızda yarar olacaktır. Bacakları korumanın yollarından biri tekmelik olduğu gibi, bir diğeri de tozluktur. Birçok futbolcu, oyun oynarken tozluk giymeyi tercih etmekte. Hatta futbol tozluğu ile futbol tekmeliğini bir arada kullanmak daha etkili bir koruma sağlayacaktır. Bacak sağlığınızı korumak, geri dönüşü olmayan sakatlanmaların önüne geçmek için halı saha maçlarında bile tekmelik kullanmanız tavsiye edilmektedir. Profesyonel olarak futbol oynuyorsanız ya da arkadaşlarınızla birlikte düzenli olarak halı saha maçları düzenliyorsanız, seçeceğiniz halı saha ayakkabısının ve futbol topunun kaliteli olması, oyununuzu daha zevkli hale getirecektir. Futbol topu kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek size uygun olan futbol topu modelini kolayca satın alabilirsiniz.

Futbol tekmeliği, bacaklara gelen darbeleri yumuşatarak kırıkların oluşmasına engel olarak kalıcı sakatlıkların öne geçmeye yardımcı olur. Tekmeliklerin birçok farklı özelliğe sahip olanları bulunmaktadır. Adidas, Nike, Reusch, Delta, Slazenger, Puma gibi çeşitli markalar tarafından üretilen futbol tekmeliği fiyatları ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan tekmelik fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek kendiniz için en uygun olanını satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tekmelik modellerinin renkleri ve eşsiz tasarımları, sağlığınızı korurken ayrı bir artistik hava katacaktır. Üstelik rengarenk tozluk renkleri arasından, futbol formanıza uyan rengini tercih ederek profesyonel futbolcular gibi havalı görünebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.