Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Çalışma İstasyonu

Çok sayıda spor aletinde yapabileceğiniz egzersiz hareketlerini tek bir spor aletinde yapmanıza olanak sağlayan çalışma istasyonları, birçok sporcu tarafından tercih edilmektedir. Bodybuilding, fitness, kardiyo çalışmaları, kondisyon artırma gibi spor dalları ile uğraşan sporcuların tercih ettiği çalışma istasyonları, zamandan ve yerden tasarruf etmenize olanak sağlamaktadır. Çalışma istasyonu ile evinizin bir odasını veya uygun bir alanı kendi spor salonunuza dönüştürebilirsiniz. Düzenli ve sürekli bir şekilde spor yapmak için kullanabileceğiniz çalışma istasyonlarını salonunuzda kolaylıkla konumlandırabilir ve bu sayede televizyon karşısında harcadığınız vakti daha verimli geçirebilirsiniz. Çalışma istasyonların özellikleri, ürünlerin barındırdığı fonksiyonlara göre şekillenmektedir ve çeşitli sporcu profillerinin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Form tutmak ve zinde kalmak için tercih edebileceğiniz fitness hareketlerini çalışma istasyonlarında kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kondisyon istasyonu ya da egzersiz istasyonu olarak da bilinen çalışma istasyonları ile kol, bacak, karın veya sırt bölgesi gibi noktalarda bulunan bütün kas gruplarını çalıştırabilirsiniz. Birbirinden farklı vücut geliştirme egzersizlerini, çalışma istasyonlarında bulunan ek fonksiyonlarla zorlanmadan yapabilirsiniz. Çalışma istasyonlarının fiyatları, ürünlerin kalitelerine ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Çalışma istasyonu almadan önce dikkat edilmesi gerekenlerin başında spor aletinizi konumlandıracağınız alanın büyüklüğü ile çalışma istasyonunun boyutlarının birbiriyle uygun olması gelmektedir. Çalışma istasyonu sayesinde birlikte yaşadığınız kişilerin de spor yapabileceği bir düzeneğe sahip olabilirsiniz. Çoğunlukla, spor salonuna gitmek için vakit ayıramayanların tercih ettiği bir spor aleti olan çalışma istasyonu, ev konforunda spor yapmayı mümkün hale getirmektedir. En pahalı çalışma istasyonları genellikle spor salonları veya vücut geliştirme merkezlerinde kullanılırken, ev tipi kullanıcılar daha uygun modelleri tercih etmektedir.

US Fitness marka çalışma istasyonlarında mekik, kol ve bacak çalıştırma, bench press gibi egzersizleri yapabilirsiniz. Fazla kilolarınızdan çabucak kurtulmanızı sağlayacak HG 200 katlanabilir çalışma istasyonu ile yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Profesyonel olarak vücut geliştirme ile ilgilenen sporcuların tercih ettiği Tower egzersiz aleti üst bel bölgesi ve kol kaslarınızı eskisinden daha kuvvetli ve güçlü bir yapıya sokmak üzere tasarlanmıştır. Tüm egzersiz hareketlerini bir alette yapmanıza olanak sağlayan Dynamic kondisyon çalışma istasyonu ile zamandan ve mekandan tasarruf ederek vücudunuzun ihtiyacı olan egzersiz ve fitness hareketlerini yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.