Sırala
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Günlük yaşamın koşuşturmasında spor yapmaya vakit bulamayanlar için üretilen koşu bantları; sabahları işe gitmeden önce veya günün stresinin atmak için evinizde spor yapmanıza olanak sağlayan egzersiz aletleridir. Koşu bandı, devamlı hareket eden bir bant ile koşu veya tempolu yürüyüş yapmak üzere tasarlanmıştır. Koşu bandı ile zayıflayabilir veya formunuzu koruyabilirsiniz. Birçok kişi gün içinde spor yapmaya gerekli vakit bulamadığı için koşu bantlarını tercih etmektedir. Koşu bandının donanımları arasında zaman ayarı, tempo ayarlama, kalori hesaplama gibi fonksiyonlar mevcuttur; fakat bu özellikler koşu bantlarının modellerine göre değişmektedir. Bazı koşu bandı modellerinde MP3 özelliği bulunmaktadır.

Koşu bandının faydalarının başında vücudu zinde tutması gelmektedir. Düzenli bir şekilde koşu bandı ile spor yapan kullanıcılar fazla kilolarından kurtulurken psikolojik olarak da daha iyi hissetmektedirler. Koşu bandı ile zayıflamak için sağlıklı bir beslenme programı ile egzersizi desteklemek daha hızlı sonuç verecektir. En ucuz koşu bandını genellikle ev tipi kullanıcılar tercih ederken daha profesyonel kullanıma uygun koşu bandı modellerini spor ve fitness salonları tercih etmektedir. Fitness, koşu, yüzme, basketbol, futbol, vücut geliştirme, voleybol gibi kondisyon gerektiren spor dalları ile ilgilenenler, kondisyon artırmak için koşu bandı ile çalışmayı tercih etmektedir. Kardiyo çalışmaları da koşu bantları ile desteklenmektedir. Koşu bandı seçerken ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeli ve koşu bandını koyacağınız alanı önceden hazırlamalısınız.

Koşu bandı fiyatları ürünlerin markalarına göre değişmektedir. Pratik ve ince yapısı, katlanabilir özelliği ile Altis koşu bantları birçok sporcunun tercihi olmaktadır. Eğimli özelliği ve uygun fiyatı ile Altis koşu bantları profesyonel sporcuların tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. Bant yüzeyine uyguladığınız kuvvet ile çalışan ve elektrik gücüne ihtiyaç duymayan Hattrick koşu bantları, manyetik mekanizması ve katlanabilir fonksiyonu ile birçok ev kullanıcısının beğenisini kazanmaktadır. 2 motorlu Altis marka koşu bantları ile temponuzu kendiniz ayarlayabilir ve kendi fitness programınızı oluşturabilirsiniz. Profesyonel kullanımlar için üretilen Hattrick koşu bantları en pahalı koşu bandı modelleri arasında yer almaktadır. Hattrick koşu bantları 1 km ile 20 km arasında hız ayarı yapılabilen ve 8 adet hız ayarına sahip üst seviye koşu bantlarıarasındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.