Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Eliptik bisiklet, en hızlı kalori yakmayı sağlayan kondisyon bisikleti modelidir. Eliptik bisiklette spor yaparken yakılan kalori miktarı oldukça fazladır. Bu yüzden eliptik bisiklet ile yapılan çalışmaların sonuçları yüzme sporunun sonuçlarına benzetilir. Bu benzetmenin sebebi, sadece harcanan kalori miktarının fazla olması değil aynı zamanda vücuttaki birçok kas grubunun aynı anda çalıştırılması ve sıkılaştırılabilmesidir. Fit bir vücuda sahip olmak isteyen ve bölgesel yağlanmalara sahip olan birçok kişi eliptik bisikleti tercih etmektedir. Eliptik bisiklet; eliptik egzersiz cihazı ya da eliptik egzersiz aleti olarak da bilinmektedir. Eliptik bisiklet, hız ve zaman ayarlarını kontrol edebileceğiniz, koşma veya yürüme hareketini taklit ederek çalışan ve elips bir hareket şekli çizen egzersiz aletidir. Kondisyon bisikleti olarak tüketicilere sunulan eliptik bisikletin faydalarının başında kısa sürede kalori yakmak gelmektedir.

Eliptik bisikletin özelliği; elips şeklinde hareket çizerek aynı anda kol ve bacakları çalıştırabilmesidir. Kullanımı oldukça basittir: fazla güç harcamadan ileri geri el ve kol hareketleri ile kullanılır. Eliptik bisiklet düzenli olarak kullanıldığında kilo vermeye yardımcı olmaktadır. Eliptik bisiklet kullanımı sayesinde amatör ve profesyonel sporcular kısa zamanda form tutabilmektedirler. Eliptik bisiklet egzersizleri birçok şekilde uygulanabilmektedir. En iyi eliptik bisiklet egzersizleri için uzman spor eğitmenlerine danışabilir veya internetteki videolardan yardım alabilirsiniz. Eliptik bisiklet kullananlar arasında futbol, basketbol, yüzme, karate, boks gibi birçok spor dalı ile uğraşan sporcular da bulunmaktadır.

Eliptik bisikletin fiyatı modellere ve markalara göre değişiklik göstermektedir. Altis marka manyetik eliptik bisikletler uygun fiyatları ile birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedirler. En çok tercih edilen eliptik bisikletlerin başında Voit eliptik bisikletleri bulunmaktadır. Hattrick eliptik bisikletler, zaman ayarı ve hız ayarlama seviyeleri ile profesyonel kullanıcılar arasında en çok tercih edilen model olarak yer almaktadır. Forma girmek için kendine gerçekçi hedef koyanların en büyük destekçisi olmak üzere tasarlanmış York Active 120 Cross Trainer eliptik bisiklet ile bütün vücudunuzu çalıştırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.