Sırala
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.

Yatay Bisiklet

Ev konforunda spor yapmayı tercih edenlerin vazgeçilmez egzersiz aletleri olan kondisyon bisikletleri, en hızlı kalori yakan spor aletlerinin başında gelmektedir. Spor salonuna gitmeye vakit bulamıyorsanız evinizi spor salonuna çevirebilirsiniz. Üstelik bunun için evinizin dekorasyonunu değiştirmek zorunda değilsiniz. Yatay kondisyon bisikletini salonunuzun veya yatak odanızın bir köşesinde kolaylıkla konumlandırabilirsiniz. Yatay bisikletler, düzenli kullanımda kısa süre içerisinde yağ yakmayı kolaylaştıran egzersiz aletleridir. Yatay bisikletler oturarak kullanılan ve ayakların öne doğru uzatılması ile pedalların çevrildiği kondisyon bisikleti modelleridir. Yatay bisikletlerin fiyatları, diğer kondisyon bisikletlerin fiyatlarına göre daha uygundur.

Yatay bisikletin en büyük özelliği; kolay ve rahat bir kullanıma sahip, hızlı yağ yakan alet olmasıdır. Çok sayıda aile, evinde spor yapmak için yatay bisikletleri tercih etmekte ve aile bireyleri yatay bisikletler sayesinde kolayca kilo verebilmektedir. Yatay bisikletler kilo vermek için kullanırken, dikey bisikletler genellikle form tutmak için kullanılmaktadır. Yatay bisiklet kullanıcıları, çoğunlukla aşırı kilolu kişiler veya diz ve eklem problemi yaşayan kişilerdir. Yatay bisikletin faydaları arasında hızlı bir şekilde kilo vermenin yanı sıra, eklem bölgelerindeki kireçlenmeleri iyileştirmeleri de bulunmaktadır. Yatay bisiklet, birçok kas grubunu çalıştırmakla beraber özellikle kalça ve basen bölgelerinde etkilidir.

Yatay bisiklet kullananlar, normal kondisyon bisikleti kullananlara göre daha çok kalori yakmaktadır. Yatay bisiklet, normal bisikletlere göre daha fazla özellik sunmaktadır. LCD ekran üzerinden nabız ölçme, yakılan kaloriyi gösterme gibi ekstra fonksiyonlar bulunmaktadır. En çok bölgesel zayıflama için tercih edilen yatay bisikletler arasında Altis marka yatay bisiklet, en çok kullanıcı memnuniyetine sahip ürünlerdir. En pahalı yatay bisiklet modelleri arasında yer alan Voit yatay bisikletler, profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. Bacaklarınızda bulunan fazla kilolarınızdan kısa sürede kurtulmak için tercih edebileceğiniz Fox Fitness marka yatay bisikletler ile bir kaç beden incelebilirsiniz. Dunlop marka yatay bisikletler, daha çok spor salonlarında, iş yerlerinde, sitelerde tercih edilen yatay bisiklet modelleri arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.