Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Pinpon File ve Direkleri

Masa tenisi masasının temel parçalarını oluşturan pinpon file ve direkleri, Spor Reyonum’un online kataloğunda sizlerle buluşuyor!

Pratik kullanımları ve dayanıklı yapılarıyla dikkat çeken pinpon fileleri ve demir setleri; hem profesyonel hem de yeni başlayan oyuncular için masa tenisi sporunu daha uzun soluklu ve keyifli hale getirecek!

Sağlam ve Kullanışlı Pinpon File ve Direkleri

Spor Reyonum’un seçkin ürün kataloğunda yer alan masa tenisi file ve direkleri; spor merkezlerinde ya da evlerde kullanılan masa tenisi masalarının üzerlerinde kullanabileceğiniz uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. Tek pakette ağ ve demir içeren setlerin yanı sıra ihtiyacınıza uygun ekipmanı alabilmeniz için tek başına sunulan ürün seçeneklerini de online mağaza sayfalarında keşfedebilirsiniz. Pinpon masası dışındaki masalarda da kullanılabilen modelleri ve vida gibi çeşitli aparatları sayesinde kolayca monte edilebilen çeşitleri ile masa tenisi filesi ve direkleri; spor tutkunlarına keyifli bir masa tenisi deneyimi sunuyor.

Siz de masa tenisi sporunu daha efektif şekilde deneyimlemek için pratik ve dayanıklı ekipmanlara ihtiyaç duyuyorsanız, tercih edebileceğiniz masa tenisi filesi ve demir setlerine Spor Reyonum’un online sayfalarından kolayca ulaşabilir ve beğendiğiniz ürünleri güvenli ödeme yöntemiyle dilediğiniz her an sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.