Sırala
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Egzersiz Sehpaları

Vücudundaki belli başlı kas gruplarını çalıştırmak isteyen sporcular için sunulan en pratik ve etkili çözüm; egzersiz sehpaları!

Kalite ve dayanıklılığı ön plana çıkaran Altis, Sportica, Hattrick ve benzeri markaların güvencesiyle tasarlanmış egzersiz sehpası modelleri arasından ihtiyacınıza uygun ürünü, Spor Reyonum’un online kataloğunda keşfedebilirsiniz!

Egzersiz Sehpaları İle Formda Kalın!

Kilo vermek isteyen kullanıcılar için yağ yakmayı kolaylaştıran, fitness ya da bodybuilding ile ilgilenen sporcular için ise etkili bir şekilde kas geliştirmeye imkân veren egzersiz sehpaları; hem profesyonel hem de başlangıç seviyesindeki kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak fonksiyonelliğe sahip ekipmanlar olarak dikkat çekiyor. Katlanıp taşınabilme ve kullanıcının boyuna göre ayarlanabilme özellikleri bulunan çeşitleriyle spor merkezlerinin yanı sıra ev ortamında da yararlanılabilecek olan ağırlık sehpası modelleri; kullanacağınız halter, dambıl gibi ağırlık setleri yardımıyla mide, karın, kol, göğüs, omuz ve daha pek çok kas grubunu çalıştırmanıza ve vücudunuzu şekle sokmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle karın kasları ile birlikte ön ve arka kolları kuvvetlendirmek için ise mekik aleti ve mekik sehpası modellerini tercih edebilirsiniz.

Vücudunuzun farklı bölgelerini çalıştırarak kolayca forma girmenizi sağlayacak ağırlık sehpası ve mekik aleti modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun ekipmanı seçmek için Spor Reyonum’un online kataloğundaki ürün sayfalarını inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri farklı ödeme imkanlarıyla dilediğiniz her an sipariş verebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.