Sırala
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Trambolin

Havada zıplayarak eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz bir aerobik aleti olan trampolin, spor yapan kişiler kadar çocukların da ilgisini çekmektedir. Trampolinler 1920'li yıllarda ABD'de icat edildiğinde bir anda dönemin en popüler ürünleri arasında yerini almıştır. Trampolin, insan sağlığı üzerindeki olumlu etkisi ve hızlı bir şekilde dünyaya yayılması sayesinde 1999 yılında jimnastik ailesine ait bir olimpiyat dalı olarak kabul edilmiştir. Trampolinin yapısı; üzerindeki kumaş veya bez yüzeyin yaylar yardımı ile gerilmesi sayesinde ortaya çıkan gergin zıplama alanına sahip spor ve eğlence aletidir. Trampolinin üzerinde zıplayarak çeşitli aerobik hareketleri yapılır. Böylecek hiç sıkılmadan formda kalabileceğiniz hareketleri yapabileceksiniz. Eğer bilindik spor dallarını sıkıcı buluyorsanız trampolin ile hem psikolojik hem de fizyolojik olarak rahatlayabileceğiniz spor alanı keşfedebilirsiniz.

Trampolin, birçok sporcunun yarıştığı bir olimpik spor dalıdır. Sporcular, trampolin üzerinde yükseğe zıplayarak artistik hareketler yapar ve puanlar alırlar. Trambolin çeşitleri arasında yuvarlak trampolinler ve dikdörtgen köşeli trampolinler bulunmaktadır. Her yaş için üretilen trampolinler çoğu zaman sadece eğlence amacı için kullanılmaktadır. Trampolinlerin faydaları çoğunlukla stres atmaya ve tempo tutmaya yaramaktadır. Sporcuların yanı sıra, çocukların da anne ve babalarına almaları için ısrar ettiği trampolin, bir eğlence ve jimnastik aleti olarak çocukların ilgisini çekmektedir. Egzersiz aleti olmasının yanı sıra oyuncak görevi de gören bu aletler ile çocuğunuzun spor ve eğlenceyi bir arada yaşamasını sağlayabilirsiniz.

Trampolinlerin fiyatları ürünlerin boyutuna ve ürünlerin hitap ettiği yaş grubuna göre değişiklik göstermektedir. Trampolin kurulumu çok basit ve kolay adımlardan oluşmaktadır. Trampolin kullanımı oldukça basittir; tek yapmanız gereken üzerine çıkıp belli tempo aralıklarıyla zıplamaktır. Katlanabilir ayağa sahip Altis trampolinler ile yer tasarrufu sağlayarak ürünü kullanmadığınız zamanlar bir dolap arkasında muhafaza edebilir, ister plajda ister evinizin bahçesinde trampolinle zıplama keyfini istediğiniz her an yaşayabilirsiniz. Dijital göstergeli Ravel trampolinlerle günlük egzersizlerinizi kayıt altında tutabilir ve egzersiz yaparken eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. En uygun fiyatlı trampolin modelleri arasında yer alan Delta trampolinler amatör olarak aerobik ve jimnastik sporu ile ilgilenen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.