Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kupa & Madalya

Spor, kimi zaman mücadele için kimi zaman sağlık için yaptığımız bir etkinlik olarak hayatımızda yer edinmiştir. Spor müsabakaları ile takımlar, ülkeler, sporcular, spor kulüpleri birbirleriyle dostluk sınırları içerisinde belirli kurallar çerçevesinde mücadele ederek yarışırlar. Çoğu spor müsabakasında görmeye alışkın olduğumuz kupa & madalyalar da sporcuların başarılarını belgeleyen en güzel ürünler arasında yer almaktadır. Kupa ve madalyalar temsil ettikleri değerler nedeniyle sporcular tarafından büyük bir öneme sahip olan semboller arasında yer almaktadır. Kupa kazanmak veya madalya kazanmak sporcular için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Kupa ve madalya ürünleri ile spor müsabakalarında sporcular ödüllendirilir ve sporcuların kazandığı başarılar halk nezdinde kamuoyuna duyurulur.

Kupa & madalya ürünleri çeşitli metal alaşımlardan veya değerli madenlerden de üretilebilen maddi veya manevi değere sahip sembol ürünlerdendir. Kupalar özellikle takım sporlarında, takımların kazandıkları dereceler sonrasında verilen ürünler arasında yer almaktadır. Madalyaların özelliği ise kişiye özel olmalarıdır. Kişisel alanda sağlanan başarılar madalyalar ile ödüllendirilir. Sporcular aynı zamanda hem kupa hem de madalya kazanabilirler. Spor müsabakasının organizasyonuna göre kupa ve madalyalar sporculara takdim edilir. Kupa & madalya ürünlerinin fiyatları, ürünlerin üretim materyallerine göre değişiklik göstermektedir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için isime özel kupalar veya madalyalar tasarlatabilirsiniz. Hediyelik madalyalar ve hediyelik kupalar, belirli özel gün veya haftalar için özel olarak tasarlanmaktadır.

Mermer zeminli Altis 3’lü kupa seti ile spor müsabakalarınıza daha eğlenceli ve çekişmeli bir hava katabilirsiniz. “En İyi Arkadaş Kupası”, "En İyi Sevgili Kupası”, “Yılın Babası Kupası” gibi kupalarla sevdiklerinize unutamayacakları süpriz yaparak gönüllerini fethedebilirsiniz. Altın madalya ürünleri ile takımınızdaki veya okulunuzdaki dereceye giren ve birinciliği kazanan sporcuları ödüllendirebilirsiniz. Altın madalyalarla kick-boks, taekwondo, satranç, yüzme gibi spor branşlarında birinci olan sporcuların motivasyonlarının artmasını sağlayabilirsiniz. Futbol şampiyonları için Selex firması tarafından üretilen altın madalyalar, kabartmalı yapısı ve 35mm çapında kurdele genişliği ile sporcuların yıllarca saklayacağı hatıralar arasında yer almak üzere tasarlanmıştır. Eğer bütün takım oyuncularını ödüllendirmek isterseniz, her oyuncuya madalya, takım liderine de kupa verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.