Altis Spor Teknolojileri

14.07.2016
Altis yıllardır spor sektöründe geniş ürün portföyü ile hizmet veren, son teknolojileri sporla iç içe olan kullanıcıların beğenisine sunan bir spor markasıdır.
 
Değişen günün şartlarına uyum sağlayarak sürekli kendini yenileyen Altis ev tipi kondisyon ürünlerinden aksesuara, deniz ürünlerinden, kişisel bakım ve sağlık ürünlerine tüm spor kategorilerinde ürünler üretmektedir.
 
Üretimlerinde sağlığa uygun malzemelerin kullanılmasının ön planda tutulduğu Altis'da aynı zamanda ürün tasarımları üzerinde büyük emekler sarf edilmekte, tasarlanan ürünlerde müşteri memnuniyetine daima büyük özen gösterilmektedir.
 
Farklılaşma stratejisi ile noktaya özel pazarlama, devamlı ziyaret, satış sonrası servis, problemlere hızlı çözüm ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için geri dönüş imkânları sunarak çalışmalarını sürdürmeye devam eden Altis spor sektörünün öncü markasıdır.
 
Bunun yanı sıra Altis, hızla gelişen spor sektöründe sporculara ve spora gönül veren amatörlere yönelik geliştirdiği ürünleri ile kullanıcıların doğru, bir diğer deyişle ihtiyaçlarını tam olarak karşılamayı hedeflemektedir.
 
Koşulsuz tüketici memnuniyeti, üst düzey servis anlayışı, güler yüzlü hizmet ilkeleriyle faaliyetlerine devam eden Altis Türkiye’de ve Dünyada en önemli ve kalıcı markalardan biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.