Hattrick Spor Teknolojileri

14.07.2016

Her geçen gün gün değişen ve gelişen spor endüstrisi beraberinde yeni heyecanları ve markaları spor sevenlerin beğenisine sunarken, teknolojinin ve değişen günün şartlarına uygun yapılan tasarımlar sporcuların ve spora gönül veren amatörlerin ilgi odağı haline gelmektedir.

 Yeni bir dünya markası olma yolunda Spor Dünyası Dış Tic. A.ş. tarafından profesyonel bir ekip tarafından tasarlanan ‘’Hattrick’’modern çağın spor teknolojilerini kullanıcılarına sunmaktadır.

Hattrick’in marka konumlandırılması; hırs, stil sahibi ve uzmanlık kavramlarıyla güçlendirilmektedir. Logosundaki üç dişli yabanın hırsı ve gücü temsil ederken ürünlerin tarasım ve üretim aşamasında ileri teknolojilerden yararlanılmaktadır.

Hattrick Global bir marka olarak tasarlanmıştır. Marka Yöneticileri ‘’Sürekli dünyaya açılabilecek global bir marka üzerinde düşünüyorduk, bu markanın hem evrensel bir dili hem de anlamı olmalıydı. Hattrick sporla ilgilenen herkesin bildiği bir anlama sahip.’’Hattrick’’ ifadesi 3 kez peş peşe hedeflenen başarıyı gösteren sporcunun performansını anlatıyor ve bir spor terimi olarak kullanılıyor. Bu nedenle yüzlerce isim arasından Hattrick’te karar kıldık‘’ şeklinde markanın doğuş sürecini paylaştılar.

Sporla iç içe olan herkesi hedef alan Hattrick, Spor Dünyası Dış Tic. A.ş.’nin geniş pazarlama ağıyla sporseverlerle buluşmaktadır. Marka konumlandırılması yaparken profesyonel bir ekiple çalıştıklarını ve diğer markalardan farklı bir konsept oluşturduklarını ifade eden Marka yöneticileri ‘’Hattrick gerek duruşuyla gerek kurumsal kimliğiyle güçlü ve tutarlı bir imaj sergilemekle birlikte ait olduğu kurum olan Spor Dünyası Dış Tic. A.ş’nin sağlam ve itinalı olduğunu da doğruluyor. Hattrick ile ilgili oluşturduğumuz kurallar tasarımcılarımızı kısıtlamayacak kadar esnek, kurum imajımızın korunmasını sağlayacak kadar nettir. Aynı zamanda Hattrick’in ait olduğu kurumun bilgi birikimleri ve tecrübeleri Hattrick markasının emeklemeden yürümesine olanak sağlayacaktır’’ ifadesiyle markanın alt bileşenlerine dair bilgiler aktardılar.

Teknoloji, konfor ve sağlığı hedef alan tasarımlarıyla kısa bir zaman sürecinde ciddi bir atılım yapan ‘’Hattrick’’ ürün gruplarıyla profesyonel ve amatör sporculara başarı ve heyecanın kapılarını aralamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.