Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yüzme

Vücuttaki bütün kasları tek seferde çalıştırabilen bir spor dalı olan yüzme ile kısa sürede forma girebilirsiniz. Yüzme sporu; uluslararası standartlarda boyutu olan (50 metre, 8 kulvar) havuzlarda bireysel veya ekip olarak yapılır. İnsanlar hobi olarak da denizde, havuzda veya gölde yüzerler. En çok tercih edilen spor dalları arasında bulunan yüzme, olimpik spor dalları arasında da yer almaktadır. Sporcular, mayo adı verilen özel giysilerle yüzerler. Yüzücü mayoları olarak adlandırılan bu özel giyisiler, sporcuların normal mayolara göre daha esnek hareket edebilmesine destek olur. Yüzme ürünleri arasında mayo, bone, yüzücü gözlüğü, palet gibi ürünler bulunmaktadır. Yüzme sporu her yaştan kullanıcının rahatlıkla yapabileceği spor dalları arasındadır.

Mayo, yüzme sporunun vazgeçilmez giysisidir. Yüzücü mayosu olarak satılan erkek mayoları, kadın mayoları ve çocuk mayoları bulunmaktadır. Adidas markasının profesyonel kullanım için özel olarak ürettiği mayo modellerinden biri olan Adidas Infinitex+ Adc bayan mayoları ile bayan yüzücüler performanslarını kısa sürede artırabilir. Adidas Infinitex+ kumaşın özelliği olan ıslakken kuru hissi verme ve yüksek klor dayanıklılığı ile havuz içerisinde hareket etmek kolaylaşır. Speedo dizüstü yüzücü mayosu ile vücudunuzdaki kasların performansını artırabilir ve bu sayede yüzme antrenmanlarınızı daha verimli geçirebilirsiniz. Vücut yapınıza uygun bir kaliteli bir mayo seçmek suda daha rahat hareket etmenizi sağlar. İçinde rahat edemediğiniz bir mayo yüzme performansınızı düşürür.

Yüzücülerin bacak kaslarını kuvvetlendirmek için tercih edebilecekleri bir ürün olan Delta palet ile havuz içerisinde daha hızlı yüzebilir ve bacak kaslarınızı kısa sürede güçlendirebilirsiniz. Havuz müsabakalarında kullanabileceğiniz bir başka ürün olan Dunlop yüzücü gözlüğü ve Dunlop bone ile saçlarınızı ve gözlerinizi klorun vermiş olduğu yakıcı etkiden koruyabilirsiniz. Yüzücü malzemelerinin fiyatları, ürünlerin markalarına ve üretim materyallerine göre değişiklik göstermektedir. Yüzmeye yeni başlayanlar tarafından tercih edilen Airhead Neopren yüzme yüzücü adaylarının suyun içinde kendini güvende hissetmeleri için tasarlanmıştır. Can yeleği, kişiyi suyun üstünde tutar ve boğulmasını önler. Yüzme öğrenmek için yüzme kurslarına katılabilir veya bireysel olarak özel yüzme dersleri alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.