Biz Kimiz ?
SPORA DAİR HER ŞEYİN ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİYİZ. HOŞ GELDİNİZ.

www.sporreyonum.com ;

Spor Dünyası Dış Ticaret A.Ş.'ye bağlı Grup Firmamızdır. 2002 yılından bu yana faaliyetlerimize ilerleyerek devam ediyoruz. Alışverişlerinizi güvenle yapabilir, her zaman uygun fiyat ve kaliteye rahatlıkla sitemizden sahip olabilirsiniz.

Markalarımız, Türkiye'de öncelikli tercih edilen spor markalarının başında gelmektedir. Türkiye’de ilk koşu bandı reklamını yayınlayarak sektöre farklı bir bakış açısı kazandırdık.Profesyonel spor salonları kuruyoruz.Keşif ve projelendirmeyi ekibimiz yapmaktadır. Birçok prestijli Kurum, Otel ve Site projesinde markalarımız tercih edildi.Ürünlerimizin ambalaj, görsel ve içeriklerini profesyonel ekibimiz tasarlamaktadır. Üretimlerimizde sağlığa uygun malzemelerin kullanılması kesinlikle değişmez kuralımızdır. İşimizin her adımını önemsiyoruz.

İkitelli'de bulunan Merkez Plazamızda Genel Yönetim, Silivri lokasyonun da bulunan Mega Lojistik Merkezimizde, Tedarik Zinciri Yönetimi ve Satış Sonrası Servis Hizmetlerimizi koordine ediyoruz. Kendinizi iyi hissettirecek tüm spor egzersiz ürünlerini sitemizde bulabilirsiniz. Size arkadaşlık etmekten memnuniyet duyuyoruz. Bizi tercih ettiğiniz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.


MİSYONUMUZ

·         Doğayı korumak ve çevreye zarar vermeyen ürünleri satışa sunmak

·         Müşteri ilişkilerimizde, Satış Sonrası Hizmetlerimizden en yüksek verimi elde etmek,

·         Teknolojiyi ve müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını takip ederek, ürün çeşitliliğimize markalarımızın değerimizi yansıtacak yeni ürünler eklemektir.

VİZYONUMUZ

·         Kaliteli ve sağlam ürünleri satışa sunmak.

·         Kolayca değişebilen trendleri öngörmek ve bu doğrultuda yer aldığımız sektörlerde takip edilen lider firma olmaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.