Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Badminton

Tenis benzeri bir oyun olan badminton, her yaş aralığındaki insanların oynayabileceği bir oyundur. Badminton nedir? Badminton, kaz tüyünden yapılmış olan badminton topunun rakip sahaya atılması ile oynanan bir raket oyunudur. Badminton sahası, file ile ortadan ikiye ayrılmıştır ve her sporcu kendi alanından sorumludur. Badminton oyun kuralları, tenise benzer bir şekilde kurgulanmıştır. Badminton kıyafetleri ya da badminton spor ürünleri ile sporcular daha rahat hareket edebilmektedir. Badmintonun özelliği, raketle oynanan bir spor türü olmasıdır. Badminton oyununda puan kazanabilmek için, badminton topunun rakip sahada yere düşmesi gerekmektedir. Badminton oyunu nasıl oynanır? Badminton oyunu, badminton kortunda oynanır. Tekli veya çiftli rakiplerle oynanabilen badminton oyununda amaç, topu rakip sahaya atarak puan kazanmaktır.

Badminton malzemeleri ile sporcular daha rahat ve hızlı bir şekilde hareket edebilmektedir. En heyecanlı sporlardan ve izlenmesi en zevkli müsabakalardan biri olan badminton maçları, birçok izleyici kitlesine sahip bir spor dalıdır. Altis badminton raketi ile sporcular, badminton kortunda performanslarını ustalıkla sergileyebilir. Badminton oyunu, yüksek kondisyon ve kardiyo isteyen bir spor dalıdır. Voit badminton kaz tüyü topları ile ister badminton kortunda ister açık sahada takımınızla ya da bireysel olarak antrenman yapabilirsiniz. Badminton oyununun oynanabilmesi için gerekli ürünlerden biri olan Selex badminton saha filesi, bahçenizi bir badminton kortuna çevirmek için yeterlidir. Sporcuların fiziksel olarak en üst seviyelerde mücadele ettiği badminton sporu, en çok takip edilen spor dallarından biridir.

Badminton, amatör ve profesyonel olarak oynanan, tenis benzeri bir spor dalıdır. Badminton sporuna başlayarak; vücudunuzu daha esnek bir forma sokabilir, reflekslerinizi hızlandırabilir ve kaslarınızı çalıştırabilirsiniz. Badminton malzemelerinin fiyatları ürünlerin kalitesine göre değişiklik göstermektedir. En çok satılan badminton ürünlerinin başında, badminton topları ve badminton raketleri gelmektedir. Yonex Nanoray badminton raketi, rakibinizin size göndermiş olduğu en sert topları bile rahatlıkla karşılamanıza yardımcı olur. Sportive badminton tüylü topları ile boş vakitlerinizde bireysel olarak badminton antrenmanı yapabilirsiniz. En ucuz badminton setleri içinde; badminton raketleri, badminton topları, badminton ağı ve demirleri bulunur. Spora giderken ihtiyacınız olan tüm malzemeleri, badminton çantasında taşıyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.