Sırala
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Basket Topu

En çok tercih edilen bir diğer spor dalları arasında basketbol yer almaktadır. Takım halinde oynanan basketbol oyununda, rakip takımlar birbirilerinin basket potalarından topları geçirmeye çalışırlar. Futbolun aksine elle oynanan ve son derece zevkli olan bu oyunun topları da futbol toplarından biraz daha büyük ve daha serttir. Yerde, elle sektirilerek oynan bir oyun olan basketbolun toplarının havasının da yeterli seviyede olması gerekmektedir. Aksi durumda sekmez ve oyundan gerekli verimlilik alınamaz. Basketbol topu ölçüleri, basketbol topu ağırlıkları ve basketbol topu numaraları, ürünlerin özelliklerine göre değiştiği için öncelikle hangi özelliklerde bir ürün aradığınıza karar vermeniz gerekmektedir.

Siz de arkadaş gruplarınızla basket maçları düzenlemek, stres atmak ve doyasıya eğlenmek istiyorsanız, hemen bir adet basketbol topu satın alabilirsiniz. Basketbol topları genelde turuncu renklerde üretilmektedir. Hayatınıza biraz renk ve eğlence katmak için değişik tasarımlara sahip olan basketbol toplarından tercih edebilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen; siyah, mavi, gri, kırmızı gibi özel tasarımlara sahip olan basketbol toplarından satın alarak antrenmanlarınıza biraz renk katabilir, basketbol oynamayı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Basketbol oynarken bileklerinizin rahat ve esnek hareket edebilmesi için basketbol bilekliklerinden takabilirsiniz. Basketbolcular, bileklerinin her daim sıcak kalabilmesi için antrenmanlarda ve maçlarda basketbol bilekliklerinden kullanmayı tercih ediyor. Sporcu bileklikleri arasında, kısa ve uzun olanlar bulunmaktadır. Dilediğiniz renkte bir basketbol bilekliğini satın alarak rahatça basketbol oynamaya başlayabilirsiniz.

Spalding, Molten, Voit, Selex, Adidas, Nike, Delta, Altis gibi çeşitli markalar tarafından basketbol topları üretilmektedir. Basketbol oynamayı seven kişiler tarafından Nike basketbol topları ve Adidas basketbol topları tercih edilmektedir. Sağlam ve dayanıklı yapıları ile kullanıcıların ilgisini çeken bu ürünlerin fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. En iyi basketbol topları arasında: Spalding basket topları ve Molten basket topları yer almaktadır. Basketbol topu ölçüleri, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Basketbol topu özellikleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Spalding basket topu fiyatları ve diğer basketbol topu fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Kategoride Çok Satılan Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.