Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Boks

Boks sporu, sporcuların yumrukları ile mücadele ettiği bir dövüş sporudur. Boks sporu, profesyonel olarak boks ringi adı verilen bir alanda iki boksörün birbirleriyle olan mücadelesinden oluşmaktadır. Boksörler, rakiplerinin kafalarına attıkları her yumruk için puan kazanarak mücadele ederler. Boksun özelliği, boks eldiveni denilen boks ürünleri ile oynanmasıdır. Boks, profesyonel ve amatör olarak gerçekleştirilen bir spor dalıdır. Boks oynarken sporcular birbirlerinin bel aşağısı ve ense bölgesi gibi bölgelerine vuramazlar. Boksta, rakibe avuç içleri ile vurmak yasaktır. Boks sporu, ünlü boksör sayesinde tüm dünyada popüler olan bir spor dalıdır. Boks hareketleri, antrenmanlarda eğitmenlerden öğrenilmelidir.

Her boksörün, kendine ait özel bir boks tekniği vardır. Amatör boksçular, antrenmanlarda zamanla kendi tekniklerini keşfederler. Boks maçları, yerel ve ulusal maçlar olmak üzere iki kategoride yapılır. Boksörler, ringde boks ürünleri ve boks kıyafetleri ile mücadele ederler. En çok tercih edilen boks kıyafeti olan boks şortları, amatör ve profesyonel boksörler tarafından giyilmektedir. Boks videoları veya boks filmleri ile antrenman öncesi zihninizi bu spora hazırlayabilirsiniz. Kullanılması zorunlu bir boks ekipmanı olan, Lasa boks eldiveni ile kum torbasında dilediğiniz gibi çalışabilirsiniz. Avessa boks vurma standı; spor salonunda, evinizde, bahçenizde veya uygun alanlarda boks antrenmanı yapabilmenizi sağlar. Boks standları sayesinde, kursa gitmeden önce becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Boks kıyafetleri ve boks malzemelerinin fiyatları lisanslı markalara göre değişmektedir. Zincirli boks torbası ile evinizin çatı katını veya bodrum katınızı kendi antrenman sahanıza çevirebilirsiniz. En pahalı boks ürünlerinden biri olan Everlast deri boks eldiveni, profesyonel boks yolculuğunuzda uzun süre size eşlik edecek kalitede bir üründür. Yükseklik ayarlı Punching Ball ürünü ile boks alanındaki reflekslerinizi geliştirebilirsiniz. En ünlü boksörlerden biri olan Muhammed Ali’ye özel üretilen Everlast Muhammed Ali boks torbasını, çalışma alanınızdaki motivasyon artırıcı ürünlerin arasına ekleyebilirsiniz. Boks sporuna ilgi duyuyorsanız, boks seti alarak bir kursa kaydolabilirsiniz. Profesyonel boks setlerinin içinde; boks eldiveni, boks şortu, tişört, bandaj, boks çorabı ve silikon dişlik gibi ekipmanlar bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.