Sırala
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Bot & Tekne

Şişme botlar, denizde ve göllerde gezi amaçlı kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. İçi hava doldurularak kolayca kullanıma hazır olan bu ürünler sayesinde, arkadaşlarınızla birlikte serin sularda gezintiye çıkabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Katlanabilen ızgara tabanlı şişme botlar, en sevilen ve en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Şişme botlarının taşıma kapasiteleri bulunduğu için satın alacağınız ürünün ne kadar ağırlık taşıyabileceğini ve sizin kaç kişi olarak kullanacağınızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Aksi durumda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Deniz botu fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Şişme bot çeşitleri arasında çocuk botları da vardır. Şişme çocuk botlarından edinerek çocuğunuzun suda keyifli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuk şişme bot fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Siz de kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek çocuğunuza uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz. Şişme bot kullanırken, güvenliğinizi sağlamak için can yeleği giymenizde yarara olacaktır. Çocuk can yeleği çeşitlerini ve çocuk can yeleği çeşitlerini inceleyerek ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilirsiniz. Şişme botların içi hava dolu olduğu için herhangi bir sebeple patlayabilir ve siz de suda mahsur kalabilirsiniz. Boğulma gibi tehlikeli durumlara karşı önlem almak için şişme botlara binerken mutlaka üzerinize can yeleği giymenizde yarar olacaktır.

Kolibri markası tarafından üretilen ızgara tabanlı şişme bot katlanabilir yapıdadır. Gri veya yeşil renk seçenekleriyle kişilerin zevklerine uygun olan rengi seçmesine olanak sağlamaktadır. Özellikle balıkçılar ve avcılar tarafından tercih edilen yemleme botu olarak bilinmektedir. Hafif olması ve kısa sürede kurulumunun gerçekleştirilmesi; taşıma kolaylığı ve pratiklik sunmaktadır. Üretiminde kullanılan malzemeler: PVC 750 gr/m2 Almanya-Belçika-Fransa materyalleridir. Avcıların ve balıkçıların sevdiği bu ızgara tabanlı şişme bot modeli; radyasyon, tuzlu su, benzin ve yağlara karşı dayanıklıdır. - 30C/+ 60C sıcaklık aralıklarında deforme olmadan kullanılabilmektedir. Oturma tahtası ve kürek takımları ile kullanıcılara rahat bir kullanım imkanı sunan bu ürünün havasını indirdiğinizde kolayca saklayabilir ve gerektiğinde tekrar kullanabilirsiniz. Balık avına ve avcılığa merakınız varsa, hemen bir adet şişme bot ve balıkçılık malzemelerinden edinerek balık tutmaya başlayabilirsiniz. Avcılık ve balıkçılık malzemeleri için avcılık ve balıkçılık kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan her şeyi kolayca temin edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.