Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dart Tahtaları

Dart, küçük okların elle hedefe doğru atılması şeklinde oynanan bir spor dalıdır. Dart oyunu İngiltere’den dünyaya yayılan eski bir spor oyunudur. Dart nasıl oynanır? Dart, renkli halkalardan oluşan hedef tahtasındaki puan bölgelerini ok ile vurma suretiyle oynanır. Dart, takım halinde veya bireysel olarak oynanabilir. Dart oyununun özelliği küçük oklarla oynanmasıdır. Dilimize "oklama" olarak çevrilen Dart, "oklama oyunu" olarak da bilinmektedir. Dart oyunu çoğunlukla kısa zamanlı eğlenceler için tercih edilse de birçok ülkede federasyonu olan bir spor çeşididir. Dart; dart hedef tahtası ve dart oku ile oynanır. Dart, tahtadaki üç farklı puan dairesindeki puan alanlarını hedefleyerek oynanmaktadır.

Dart; okul kantinleri, gençlik merkezleri, kamplar, sosyal dinlenme ve eğlenme tesisleri, öğrenci yurtları, öğrenci kulüpleri, turizm işletmeleri gibi bir çok ortam için ideal bir spor aracıdır. Profesyonel dart oyuncuları, yerel ve uluslararası müsabakalarda yarışarak, hünerlerini sergiler. Darkwood Mega dart seti, profesyonel dart sporcuları için üretilmiş bir üründür. Bu dart seti sayesinde, evinizin bahçesinde antrenman yapabilir ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Altis dart okları ile dart hedef tahtasına istediğiniz kadar atış yapabilirsiniz. Bravon Shark dart oku üçlü set, arkadaş buluşmalarınıza keyif katacak bir araçtır. Pratik bir spor seti olan dart setlerini, pikniğe veya kampa giderken çantanızda taşıyabilirsiniz. Dart setinizin okları kaybolursa, seti yenilemek yerine sadece okları satın alabilirsiniz.

Dart setlerinin fiyatları kalitelerine göre değişmektedir. En ucuz dart malzemeleri, tekli satılan oklardır. York dart hedef tahtasını, ortak kullanım alanlarına kurarak, mesai arkadaşlarınızla dart atma yarışmaları yapabilirsiniz. Şişme dart hedef tahtası ile farklı bir oyun deneyimi yaşayabilir ve yapışkan toplarla dart hedef tahtasındaki puanları toplamaya çalışabilirsiniz. Dart oyununu oynayabilmek için bir dart hedef tahtasına ve dart oklarına sahip olmanız yeterlidir. Dart, zihinsel yorgunlukları atmak ve günlük stresten uzaklaşabilmek için etkili bir araçtır. En çok sevilen bireysel oyunlardan olan dart oyunu ile kol kaslarınızı ve dikkat mekanizmanızı geliştirebilirsiniz. Hedeflenen skorlara göre isimlendirilen dartın; 301 / 501 / 701, Cricket, High Score, Shangai, 301 Elinination, Split Score, Rapid Score olarak anılan oyun çeşitleri vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.