Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kaleci Eldiveni

Kaleci eldiveni, futbol maçlarında, kalecilerin topu kolayca tutmaya yarayan özel eldiven çeşitlerinden biridir. Hızlı bir şekilde kaleye atılan topun kaleciler tarafından çıplak elle tutulmaya çalışılması son derece can yakıcı olabilir. Bu nedenle sert gelen topu karşılamak için birçok kaleci, kaleci eldiveni kullanarak topu kurtarmaya çalışır. Profesyonel bir şekilde futbol oynuyorsanız, iyi bir kaleci eldiveni kullanmanız gerekecektik. Aksi durumda diğer kaleci eldivenleri işinizi görmeyebilir ve canınızın acımasına neden olabilir. Ellerinizin sağlığını korumak ve oynadığınız oyunun hakkını vermek için kaleci eldiveni seçiminizi önemsemeniz gerekmektedir. Futbol oyunundan en önemli detaylardan biri de toptur. Futbol topu kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek, arkadaşlarınızla yapacağınız halı saha maçları için en özel en güzel futbol topunu seçebilirsiniz.

Kaleci eldiveni fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Adidas kaleci eldiveni, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kaleci eldivenleri arasında hem çocuk kaleci eldivenleri hem de yetişkin kaleci eldivenleri bulunmaktadır. Çocukların elleri daha küçük olduğu için yetişkin kaleci eldivenleri onlara büyük gelebilir ve oyun sırasında rahatsızlık verebilir. Hem kendiniz hem de çocuğunuz için kaleci eldiveni satın almak için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Takım oyunları arasında yer alan futbolun en önemli detaylarından bir diğeri de ayakkabıdır. Erkek spor ayakkabı kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek kendiniz için en uygun olan futbol ayakkabısını satın alabilirsiniz.

Kaleci eldiveni çeşitleri arasında, kemikli kaleci eldiveni modelleri bulunmaktadır. Kemik kaleci eldivenlerinin fiyatları, diğer eldivenlere göre daha pahalıdır. Kemik kaleci eldivenlerinin yapısı, parmaklarınızın herhangi bir tramvaya uğramasını engeller. Böylece futbol maçları sırasında ellerinizin zarar görmesini engelleyerek sağlıklı bir şekilde spor yapabilirsiniz. Kaleci eldivenleri arasında; profesyonel kaleci eldivenlerinin yanı sıra, sıradan kaleci eldivenleri de bulunmaktadır. Ayda yılda bir kez halı saha maçları yapıyorsanız ve ucuz kaleci eldiveni arıyorsanız, kategorimizde yer olan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Spor yapmak, vücut kaslarını geliştirdiği gibi ruhunuza da iyi gelir. Bu nedenle arkadaşlarınızla güzel bir aktivite gerçekleştirmek için halı saha maçları düzenleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.