Plaj & Havuz Oyuncakları

Plaj ve havuz oyuncakları arasında: su yatağı, şişme havuz, şişme kolluk, deniz topu gibi ürünler bulunur. Tüm bu ürünler sayesinde çocuğunuz suyun içinde keyifle durabilecek ve suyun tadını doyasıya çıkarabilecek. Yazın kavurucu sıcağında siz denize girerken çocuğunuzu da rahatça yanınızda götürebilmek için deniz kolluğu takabilirsiniz. Deniz kollukları sayesinde çocuğunuzun su yüzeyinde kalmasını sağlayacak ve boğulma tehlikesini ortadan kaldıracaksınız. Küçük çocuğunuz güvenle denize girebilsin diye ona deniz simidi alabilirsiniz. Deniz simidi, çocukların beline takılır ve denizde durdukları sürece onları su yüzeyinde tutmayı sağlar. Şişme bebek simitlerini çocuğunuzun yaşına ve vücut ölçülerine göre seçmeniz önerilir.

Çocuklar için top havuzunda yüzmek vazgeçilmez bir keyiftir. Oyun alanlarının en çok sevilen oyuncaklarından biri olan havuz toplarını evinizde taşımak isterseniz kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilirsiniz. Pilsan havuz topları, birçok ebeveynin çocukları için özenle seçtiği oyuncaklar arasındadır. Rengarenk havuz topları aynı ağırlıkta ve aynı biçimdedir, böylece çocuklarınız zarar görmeden rahatça oynayabilecek. Çocuğunuz, denizde ya da havuzda keyifle vakit geçirebilsin diye ona deniz topu alabilirsiniz. Deniz topu, diğer toplar gibi ağır değildir ve kolay havalanabilir yapıdadır. Bu sayede çocuğunuz suyun üzerinde topuyla oynayabilecek ya da topuna tutunarak yüzebilecek. Çocuğunuza deniz topu alırken, üzerinde Disney kahramanlarının resimlerinin bulunduğu ürünleri tercih edebilir ve çocuğunuzu mutlu edebilirsiniz.

Çocuğunuzun havuz keyfini bahçenize, terasınıza ya da balkonunuza taşımak, şişme havuzlarla çok kolay. Üstelik İntex markası tarafından üretilen gölgelikli havuz sayesinde çocuğunuzun başına güneş geçmeyecek, siz de gönül rahatlığıyla çocuğunuzun havuz keyfini seyredebileceksiniz. Küçük yaşlardaki çocukların teni çok hassas olduğu için güneşin zararlı ışınları onları fazlasıyla etkiler. Bu nedenle çocuğunuzu güneşten korumanız için önlemler almanız gerekecek. Bunun için gölgelikli çocuk havuzunu tercih etmek oldukça mantıklı bir hareket olacaktır. Tek halka yüzme havuzundan oluşan ve kenarlarında 5 halka güneşten korumalık bulunan bu çocuk havuzu ile çocuğunuzu doyasıya eğlendirebilirsiniz. Çocuğunuz, havuzun içinde eğlenirken Disney dünyasını hissetsin diye havuzun dış tasarımında Disney kahramanlarından Winnie The Pooh karakterinin resimleri kullanılmıştır. Bu havuz sayesinde çocuğunuz sıcaklardan bunalmayacak ve güvenli bir şekilde havuzun içinde serinleyecek.

Toplam 12 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.