Sırala
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kaykay

Ekstrem bir spor dalı olan kaykay, özellikle gençler arasında en çok tercih edilen bireysel spor dallarından biridir. Kaykay nedir? Kaykay, rüzgarsız günlerde sörf yapamayan gençler tarafından, tahta bloklara tekerlek takılarak icat edilmiş bir spordur. Kaykay sporcuları, özel kaykay parkurlarında yarışarak hem spor yapar hem de eğlenceli dakikalar geçirir. Kaykay tahtaları “deck” olarak da adlandırılmaktadır. Bambu, fiberglas ve karbon gibi materyallerden üretilen tahtalar, sporcuların dengede durmasına olanak sağlayan kaykay parçalarıdır. Kaykay; dizlik, dirseklik, eldiven ve kask gibi güvenlik ekipmanları ile kullanılması gereken bir spor ürünüdür. Kaykay sporunda oluşabilecek yaralanmalara karşı sporcular mutlaka gerekli güvenlik malzemelerini kullanmalıdır.

Kaykay sporu; freestyle, yokuş aşağı, rampa, sokak sitili gibi çeşitli artistik disiplinler şeklinde uygulanmaktadır. Kaykay tahtası altında bulunan iki adet kaykay dingilinde, toplamda dört adet kaykay tekerleği bulunmaktadır. Kaykay sporcuları, esneme ve artistik hareketleri bu tekerlekler sayesinde yapabilir. Area orijinal kaykay modeli ile siz de amatör olarak kaykay sporuna başlayabilir ve kendinizi bu sporda geliştirebilirsiniz. Desenli kaykay modelleri ve grafikli kaykaylar, gençler tarafından beğeni toplamaktadır. Kaykay sporu çoğunlukla gençlerin ilgisini çeken bir spor dalı olsa da, her yaştan insanın yapabileceği eğlenceli bir spor aktivitesidir. En ucuz kaykay modellerinden biri olan Voit kaykaylar, çocuğunuz veya sevdikleriniz için ilgi çekici bir armağan olabilir.

Kaykayların fiyatları ve kaykay spor ürünlerinin fiyatları ürünlerin markalarına göre değişiklik göstermektedir. En pahalı kaykaylar, profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilen dayanıklı modellerdir. Yeni nesil kaykay modellerinden olan Avessa 2 teker yeni nesil kaykay ile profesyonel bir kaykay sporcusu olmak için antrenmanlar yapabilirsiniz. Kaykay üzerinde çalışırken, kendinize özgü artistik hareketler geliştirebilir ve kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Waveboard 2 teker ışıklı kaykay ile özellikle yaz gecelerinde sizi izleyenlere göz alıcı bir gösteri sunabilirsiniz. Waveboard Kaykayın, birbirinden bağımsız olarak da kullanılan ön ve arka bölümleri özgün sitiller geliştirmenize yardımcı olur. Dayanıklı bir kaykay çantası alarak, kaykayınızı yanınızda gittiğiniz her yere taşıyabilirsiniz. Kaykay sporu ile ilgilenenler, kaykayı bir ulaşım aracı olarak da kullanmaktadır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.