Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tenis

En eski spor dallarından biri olan tenis sporu, tekli veya çiftli olarak oynanabilen raket sporları arasında yer almaktadır. Tenis nedir? Tenis, tenis sahası adı verilen alanda raketle oynanan ve rakiplerin birbirlerinin alanlarında tenis topunu karşılayarak oynadıkları oyunun adıdır. Tenis nasıl oynanır? Tenis sporu, rakipten gelen topun yere bir kere sekmesinden sonra karşı rakip sahaya atılması şeklinde oynanmaktadır. En popüler raketli spor olan tenis sporu amatör ve profesyonel olarak oynanabilen bir spordur. Tenis kuralları olarak bilinen kurallar ile sporcular set adı verilen oyun aralarında puanlar kazanarak mücadele etmektedirler. Tenis ürünleri birçok marka tarafından üretilmektedir. Tenis ayakkabısı, tenis şortu, tenis tişörtü, tenis raketi, tenis topu, tenis çantası gibi birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır.

Tenis oyununun vazgeçilmez aksesuarı olan tenis raketleri kalitelerine göre gruplara ayrılmaktadır. Tenis raketinin kalitesi hem oyunun hem de sporcuların performansını olumlu yönde etkilemektedir. Amatör kullanıcıların başlangıç aşamasında tercih edebileceği ürünlerden olan Altis Quick çantalı tenis raketi, ilk antrenmanlar için ideal bir üründür. En pahalı tenis raketlerinden biri olan Wilson Energy tenis raketleri daha çok profesyonel kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Tenis raketi kadar önemli bir diğer aksesuar olan tenis topları birçok farklı marka tarafından üretilmektedir. En iyi tenis topu üreticileri arasında yer alan Head Team markasının üretmiş olduğu Head Team 3'lü tenis topu ile daha verimli bir çalışma programı uygulayabilirsiniz. Antrenman sırasında yanınızda fazladan top taşımak sürenizi daha etkili kullanmanızı sağlar.

Tenis malzemelerinin fiyatları ürünlerin markalarına ve kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. En ucuz tenis malzemelerinden en pahalı tenis ürünlerine kadar amatör ve profesyonel olarak tenis oynan herkesin tercih edebileceği birçok ürün bulunmaktadır. Birkaç farklı modelde tenis raketi kullanan tenisçiler için üretilen Head Elite Series Combi 6’lı raket çantası ile 6 adede kadar tenis raketini yanınızda taşıyabilir ve oyun sırasında istediğiniz sertlikteki raketi kullanabilirsiniz. Tenis hakem koltuğu ürünü ile turnuvalarınızda hakemler için iyi bir görüş açısı sunabilirsiniz. Voit tenis filesi ise tenis sahanızı istediğiniz yere taşıyabilmenizi sağlayan bir ürün olarak öne çıkmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.