Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kick Boks

Kick boks, ayak ve ellerin aynı anda kullanıldığı eklektik bir dövüş sanatı sporudur. Kick boksta tekme, yumruk ve diz ile harmanlanmış birçok dövüş tekniği uygulaması bulunmaktadır. Kick boks çeşitleri arasında; Tayland boksu olarak bilinen "Muay Thai" ve Kmer kick boksu olarak bilinen "Pradal Serey" yer almaktadır. Kick boks hem savunma hem de saldırı amaçlı yapılan ve yoğun fizik kondisyon isteyen bir dövüş sporudur. Kick Boks hareketleri ve Kick Boks teknikleri için sporcular uzun yıllar antrenman yapıp, uzman eğitmenlerden dersler almaktadır. Kick boksa ilgi duyuyorsanız, evinizde kick boks videoları izleyerek bu sporu daha yakından tanımaya çalışabilirsiniz. Kick boksun en belirgin özelliği, yakın temaslı ve saldırı ağırlıklı bir dövüş sporu olmasıdır.

Sporcular, kick boks sporunda başarılı olmak için; fiziksel olarak oldukça ağır antrenmanlar yapmakta ve birçok gıda takviyesini içeren bir beslenme programı uygulamaktadır. Kick boksçular, belli bir seviyeye geldikten sonra ring üzerinde profesyonel olarak mücadele edebilirler. Sporcular, kick boks maçlarına çıkmadan önce gerekli tüm kick boks malzemeleri temin etmelidirler. Kick boks ürünlerine ve kick boks kıyafetlerine sahip olmak, müsabakalara katılmak için zorunludur. En çok tercih edilen kick boks ürünleri arasında, Muay Thai kick boks şortları yer almaktadır. Kick boks şortları, bel bölgesi lastikli ve bacak kısımları bol olan şortlardır. Leon Gold kick boks şortları ile siz de kick boks antrenmanlarında bacaklarınızı rahatça hareket ettirebilir ve daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Sporcular, kick boks yaparken reflekslerini iyi kullanmayı öğrenmelidir.

Kick boks ürünlerinin fiyatları, ürünlere göre değişiklik göstermektedir. En ucuz kick boks ürünleri, boks şortları olarak öne çıkmaktadır. Kick boks yaparken sporcular mutlaka eldiven takmalı ve bu şekilde mücadele etmelidirler. Dragon boks eldiveni ile ring üzerinde mücadele ederken gerçek gücünüzü açığa çıkarabilirsiniz. Cyclone kick boks ayak ve kavak koruyucu ürün ile ayak bölgenizdeki riskli bölgeleri müsabakalar esnasında korumaya alabilirsiniz. Excalibur kick boks el lapası ile spor salonunda veya evinizde boks antrenmanı yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.