Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Dövüş Sporları

Dövüş sporları, kurallarla oynanan fiziksel mücadele sporlarıdır. Dövüş sporcuları; fitness, fiziksel ve zihinsel disiplin, kendine güven ve karşılıklı mücadele için dövüş sporlarında yeteneklerini geliştirmektedir. İnsanların temel ihtiyaçlarından biri olan savunma ihtiyacına yönelik olarak gelişen dövüş sporları birçok çeşide ayrılmaktadır. Dövüş sporları ile sporcular spor yapmanın yanı sıra fiziksel savunma hareketleri de öğrenmektedir. Dövüş sporu çeşitleri arasında birbirinden farklı disiplinler bulunmaktadır. Kickboxing, karate, aikido, wing chun, jiu-jitsu, western boxing, judo, krav maga gibi dövüş sporları sporcular arasında sıklıkla tercih edilen dövüş sporu çeşitleridir. Uzakdoğu sporları, dövüş sporlarının büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. En popüler dövüş sporlarından olan karate, judo, kung-fu gibi uzakdoğu sporları küçük yaştaki sporcuların da ilgi duyduğu branşlardır. Dövüş sporlarının özellikleri arasında iç disiplin sağlama, zinde kalma ve konsantrasyon artırma gibi unsurlar yer almaktadır. Dövüş sporları belli başlı dövüş teknikleri ile uygulanmaktadır.

Bireysel dövüş sporları arasında yer alan judo sporu geleneksel dövüş disiplinlerinden biridir. Judo’nun sunduğu basit ama etkili savunma hareketleri ile tüm vücudunuzu koruyabilirsiniz. Judo kıyafetleri, çocuk judo kıyafetleri ve yetişkin judo kıyafetleri olarak gruplara ayrılmaktadır. En iyi dövüş sporlarından biri olan Kick-Boks ile vücudunuzdaki kasları geliştirebilir ve en etkin dövüş sanatlarından birini öğrenebilirsiniz. Diğer bir dövüş sporu olan boks sporunu tercih ederek siz de kendinizi savunmak için kapsamlı teknikler öğrenebilirsiniz. Boks yapmak için ihtiyacınız olan temel ürünlerden biri olan Lasa boks eldivenleri ile boks ringinde kurallarına uygun bir şekilde antrenman yapabilirsiniz. Avessa boks standı, yeteneklerinizi geliştirmek için ihtiyacınız olan ortamı sağlar.

Dövüş sporları malzemeleri arasında bir çok ürün grubu bulunmaktadır. Bütün dövüş sporcularının ihtiyaç duyduğu temel dövüş sporu aksesuarı dövüşçü şortlarıdır. Kick-Boks yaparken giyebileceğiniz Leon Ground kick boks şortu ile esnekliğinizi artırabilir ve bu sayede kendinizi daha hızlı savunabilirsiniz. Dövüş sporları ürünleri ile sporcular daha rahat ve kolay antrenman yapabilmektedir. Dövüş sporu ürünlerinin fiyatları ürünlere göre değişmektedir. En çok tercih edilen dövüş sporu ürünleri arasında; eldivenler, kum torbaları, ağırlık yayları gibi ürünler yer almaktadır. Kick-Boks, Karate, Boks gibi spor antrenmanları esnasında göğüs bölgenizi korumanıza yardımcı olacak bir ürün olan Daedo çift taraflı göğüs koruyucu ile olası yaralanma ve sakatlanmalarının önüne geçebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.