Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kum Torbası

Boks yapmayı seviyorsanız, en ideal antrenman arkadaşlarınızdan birisi kum torbasıdır. Kum torbası modelleri arasında, hem tavandan asılan kum torbası hem de ayaklı olan kum torbası modeller bulunmaktadır. Boks, zorlu spor dalları arasında yer almaktadır. Bu nedenle düzenli olarak antrenman yapılması ve vücudun devamlı olarak fit kalması gerekmektedir. Özellikle boks maçlarına çıkıyorsanız, kum torbası ile düzenli olarak antrenman yapabilirsiniz. Üstelik kum torbası ile antrenman yaparken stres atabilir ve vücudunuzda biriken negatif enerjiyi atabilirsiniz. Evinizde stres atmak amaçlı kum torbası kullanacaksanız, indirimli kum torbası modellerinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel olarak boksla ilgileniyorsanız, tercih edeceğiniz kum torbasının kaliteli ve dayanıklı olması gerekmektedir.

Evinizde kendi başınıza kum torbası yapmak yerine, kaliteli bir şekilde hazırlanan kum torbası modellerinden satın alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kum torbası fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Kum torbası nasıl asılır diye merak ediyorsanız, kullanım talimatlarında yer alan bilgilerden ya da internette yer alan bilgilerden yararlanabilirsiniz. Kum torbası markaları arasında: ALTİS, HATTRİCK, Adidas yer almaktadır. Kum torbası özelliklerini öğrenmek için ürün özelliklerine bakabilir ya da internette yer alan verilerden yararlanabilirsiniz.

Spor salonu işletmecisiyseniz, salonunuza gelen sporcularınızın tekme ve yumruk çalışmalarını rahatlıkla gerçekleştirebilmesi için mutlaka birkaç adet kum torbası bulundurmanızda yarar olacaktır. Spor salonuna gidecek vakit bulamıyorsanız, ev tipi kum torbası modellerinden satın alabilirsiniz. Evinizde kum torbası asacak geniş bir alanınız varsa, dilediğiniz zaman kum torbası ile antrenmanlar yapabilirsiniz. Kum torbası nasıl asılır gibi sorularınızın cevaplarını yine internette yer alan verilerden bulabilirsiniz. Evinize ya da spor salonunuza biraz renk katmak istiyorsanız; sarı, kırmızı, mavi, yeşil gibi değişik renklerde üretilen kum torbası modellerinden satın alabilirsiniz. Kum torbası ile çalışma yaparken, ellerinizin zarar görmemesi için boks eldiveni kullanmanızda yarar olacaktır. Boks eldivenleri için boks eldiveni kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.