Sırala
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tenis Raketi

Tenis sporu, raket adı verilen spor aleti ile oynanan bir spor türüdür. Tenis raketi el ile tutulan sopa kısmı ve topu yakalayan tel ağ kısmı olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Grip adı verilen sopa kısmı değişebilir özelliktedir. Tenis raketinin özelliği tenis topunu sporcunun istediği yöne atabilmesine olanak sağlamasıdır. Tenis raketinin telleri uzun kullanımlarda eğilebilmektedir. Titreşim önleyici ürünler ile tenis raketinin kullanımını üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Tenis raketi kullanımı ve tenis raketi hareketleri için uzman öğretmenlerden eğitim almalı ve bol bol antrenman yapmalısınız. Tenis raketi seçimi yaparken hangi seviyede bir tenis oyuncusu olduğunuzu göz önünde tutmalı ve seçiminizi buna göre yapmalısınız.

Tenis raketi, tenis oyununun başlaması için gerekli olan temel tenis ekipmanları arasında yer almaktadır. Tenis raketleri; tahta, demir, alüminyum veya plastikten üretilmektedir. Wilson tenis raketi sporcuların verimli bir şekilde, zorlanmadan antrenman yapabilmeleri için özel olarak tasarlanan ürünler arasında yer almaktadır. En sert ve en sağlam titanyum alaşımlı raketler olan Wilson raketlerin özel tasarımı %20 daha fazla sertlik ve dayanıklılık, ayrıca merkez harici vuruşlarda %17 güç artışı sağlamaktadır. Amatör ve profesyonel kullanıma uygun olarak üretilen Selex tenis raketi yepyeni çerçeve tasarımları ve dengeli vuruş gücü ile birçok sporcu tarafından tercih edilen raket modelleri arasında yer almaktadır.

Tenis raketlerinin fiyatları, ürünlerin sunduğu teknolojik fonksiyonlara göre değişiklik göstermektedir. En çok tercih edilen tenis raketlerinden biri olan ve Wilson firmasının 100. yılı için özel üretilen Wilson Juice 100. yıl tenis raketi seti ile siz de dünyadaki en değerli tenis raketlerinden birine sahip olabilirsiniz. Tenis Raketlerini seçerken ihtiyaçlarınızı iyi belirlemeli ve vücut tipinize en uygun olan modeli seçmelisiniz. Tenis raketinizin bakımını iyi yapmalı ve her antrenmandan sonra tellerini kontrol etmelisiniz. Tenis raketinizin ömrünü artırmak için mutlaka raket çantası kullanmalısınız. Raket çantası, taşıma sırasında raketinizin tellerinin zarar görmesini önler. Kaliteli ve işlevsel bir tenis raketi çantası, spora giderken ihtiyacınız olan bütün tenis aksesuarlarını yanınızda taşımanıza yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.