Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Palet

Palet, yüzerken ayağa giyilen dalış ve yüzme ürünleri arasında yer almaktadır. Daha rahat ve hızlı yüzebilmek, suyun içerisinde daha rahat edebilmek için çeşitli palet modellerinden yararlanabilirsiniz. Palet satın alırken ayak numaranızı göz önünde bulundurmanız gerekmektedir; çünkü paletler, ayakkabı numaralarına göre üretilmektedir. Palet çeşitleri; yüzme paleti ve dalış paleti olarak üretilmektedir. Denizde daha eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek için ayağınıza palet geçirebilir ve dilediğiniz kadar yüzebilirsiniz. Yüzme paletleri, denizde daha rahat ve daha hızlı yüzmenize olanak sağlar. Deniz paletleri ile yüzmeyi daha eğlenceli ve keyifli hale getirmek için maske ve şnorkelden yararlanabilirsiniz. Şnorkel, kafanız suyun altındayken rahatça nefes almanıza olanak sağladığı için uzun süre denizin altında yüzmenize olanak sağlamaktadır.

Serbest dalış yapmayı seviyorsanız, serbest dalış paletlerinden ve zıpkın çeşitlerinden edinerek balık tutmayı deneyebilirsiniz. Şehrin stresinden ve haftanın yorgunluğundan kurtulmak için kendinize yeni bir hobi yaratabilirsiniz. Dalış paleti nasıl seçilir diye merak ediyorsanız, dalış hocanızdan ya da internette yer alan verilerden yararlanabilirsiniz. Dalış paleti fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Dalış paleti nasıl kullanılır gibi sorularınızın cevaplarını da kullanım talimatlarında ya da internette bulabilirsiniz. Deniz paletleri daha uygun fiyatlıyken, dalış paleti fiyatları daha pahalıdır. Cressi Pro tüplü dalış paleti, tüplü dalışlar için uygundur. Paletin ucunda bulunan dengeleyici, ayaklığın içindeki nervür bükülmeyi engeller. Klipsli sistemi sayesinde kolayca giyilip çıkarılabilme imkanına sahiptir.

Palet çeşitleri arasında bir de havuz paletleri yer almaktadır. Yüzme sporu ile yakından ilgileniyorsanız, kendinize bir adet havuz paleti satın alarak yüzmeyi daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Renkli Dunlop yüzme paletleri, hem kadınlar hem de erkekler tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Yüzme paleti nerede satılır diye merak ediyorsanız ve dükkan dükkan gezmek istemiyorsanız, kategorimizde yer alan yüzme paleti fiyatlarını inceleyebilir ve kendiniz için en uygun olanı satın alabilirsiniz. Yüzme paleti çeşitleri arasında bir de çocuk yüzme paleti modelleri bulunmaktadır. Çocuk yüzme paletleri, yetişkin yüzme paletlerine göre daha küçük yapıdadırlar ve çocukların rahat edebileceği şekilde tasarlanmışlardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.