• Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Resimler
 • Altis MK 750 Manyetik Eliptik Bisiklet, Kargo Bedava!

  Eliptik bisikletler, popülerlik kazanmaya devam ediyor. Vücudun alt ve üst kısmını aynı anda çalıştırmanın konforlu ve keyifli hali olan eliptik bisikletler için bu çok da şaşırtıcı bir durum değil. Pürüzsüzce tamamlanan tek bir hareket sağlayabilmesi dizlerinize ve eklemlerinize binen yükü engelliyor. Altis MK 750 Manyetik Eliptik Bisiklet, nabız kontrollü kardiyo programları ile uzun süreli egzersizlerde motivasyon sağlıyor.
   
  Fitness sektörünün sevilen lider markası Hattrick’in kusursuz özellikleri ve patentli yenilikleri sayesinde Altis MK 750 Manyetik Eliptik Bisiklet ile sizin de parçası olacağınız bir efsane yaratılıyor.

  Fitness En Sonunda Eve Taşındı!

  Altis MK-750 Manyetik Eliptik Bisiklet, sırt hastalıklarını engeller. Bu gün gelişmiş ülkelerde insanların büyük çoğunluğu sırt bölgesinden hasta olmasa bile ağrılarından şikâyetçidir. Özelliklede Avrupa’da 40 yaşın üzerinde her 3 kişiden birinin sırtında sorun vardır Bütün gün bilgisayar başında büroda oturmak yada bir fabrika işçisinin ağır işi sırt ağrılarını oluşturur. İşin önemli yanı bu sadece orta yaş ve üstünde değil, gençlere yönelikte bir tehlike. Düzenli ve bilinçli yapılan spor sayesinde sırt ağrılarının azaldığı günümüzdeki araştırmalarla kanıtlanmış durumda. Bisiklet ise bu tür ağrıların geçmesi için mükemmel bir çözümdür. Pedal çevirmeden kaynaklanan asimetrik hareketler omurgayı çevreleyen küçük kasları çalıştırıyorlar ki bu kasların jimnastik ile çalışması oldukça güçtür. Bu sayede son derece önemli olan iki omuriliğin birbirine bağlanma gücü arttırılıyor ve sırt ağrısı gibi sorunlar ortadan kalkıyor. 

  Lipometabolizma ve yüksek kolesterin vücuttaki en önemli enerji depolarımız yağlar. Bunun yanında yağlar vitaminleri taşırlar, hücreleri korurlar ve soğuğa karşı koruyucudurlar. Fakat gereğinden fazla yağ bulunması durumunda pek çok olumsuz etkisi gözüküyor. İnsan yaşlandıkça kolesterin değerleri de yükseliyor. Kolesterin değerleri kısmen spor ve fiziksel aktivite ile dengelenebiliyorlar. Düzenli spor sayesinde HDL değerleri artıyor. Yüksek HDL değeri kalp ve kan dolaşımı hastalıklarına karşı koruyucu görev görüyor. Ayrıca genç yaşlarda yapılan spor ilerleyen yaşlarda kilo almaya karşıda önlem olarak görülüyor. Bisiklet sporu sayesinde sadece organizmamız çalışmıyor, yağ depolarımızı da tüketiyoruz, lipometobolizmamız çalışıyor. Bu çalışma esnasında koruyucu işlevi nedeni ile son derece önemli olan HDL kolesterin yükseliyor ve “Kötü” olan, damarlarda kireçlenmeye yol açan, LDL kolesterinimiz azalıyor.

  Altis MK-750 Manyetik Eliptik Bisiklet Anahtar Özellikler:
   
  Gösterge Bilgileri: Hız, zaman, mesafe, kalori, nabız, ODO (oda sıcaklığı)
  Gösterge Tipi: LCD ekran
  Nabız Ölçer: Elden
  Pedal Sistemi: 8 kademeli ayarlanabilir
  Sele Ayarı: Aşağı/Yukarı ayarlanabilir
  Genel Özellikler: Ön tekerlekleri sayesinde kolayca taşınabilir, 
   
  Vücudunuzdaki tüm kasların çalışmasını sağlayarak dengeli yağ kaybını sağlar. Silent Belt Transmission sistemi ile sessiz çalışma sağlar. Enerji tasarrufludur.  

  Altis MK-750 Manyetik Eliptik Bisiklet Teknik Özellikler:

  Taşıma Kapasitesi: 130 kg
  Kurulu Ebatları: 118x65x161 cm
  Koli Ebatları: 100x45x55.5 cm
  Gösterge Bilgileri: Hız, Kalori, Mesafe, Nabız, Zaman, ODO 
  Nabız Ölçer: Elden
  Gösterge Tipi: LCD 

  Bu üründe kapıda nakit veya kredi kartı ile ödeme opsiyonu bulunmamaktadır. Siparişin gönderilebilmesi için ödemesinin kredi kartı, havale/EFT veya PayPal ile peşinen yapılmış olması gerekmektedir.
  Teslimat Bilgisi
  :
  100TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Teslimat
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.