Sıralama seçin
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Yüzücü Bone

Yüzücü boneleri, havuzda sporcuların saçlarını kuru tutan ve dökülen saç tellerinin havuzdaki filtrelere kaçmasını önleyen yüzücü ekipmanıdır. Yüzücü bonesinin en önemli işlevlerinden biri, saç tellerinizin havuzdaki diğer yüzücülerin ağız ve burun bölgelerine kaçmasını önlemesidir. Yüzücü boneleri baş bölgesine el ile geçirebilen ve esnek yapısı ile kolayca takılabilen ürünlerdir. Yüzücü bonesi kullanan sporcular, saçlarının uzunluğundan etkilenmeden hızlı bir şekilde yüzebilirler. Havuz bonesi, saçı ve saç köklerini havuzdaki klorlu suyun yakıcı etkilerinden korur. Yüzerken bone kullanmadığınız takdirde, saç yapınızın bozulmaya başladığını gözlemleyebilirsiniz. Bone kullanarak, saçlarınızın ıslanmasını önleyebilir ve yüzme antrenmanı sonrasında günlük rutininize kolayca geri dönebilirsiniz.

Havuzda uzun süreli antrenman yapan yüzücülerin kullanması gereken bir ürün olan yüzücü boneleri; lateks, silikon ve likra & polyester boneler olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. Lateks yüzücü boneleri; hız konusunda yüzücüye yardımcı olan, dayanıklı modellerdir. En çok tercih edilen yüzücü bonesi modellerinden biri olan slikon boneler, lateks bonelere alerjisi olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Desenli lateks boneler farklı renk seçenekleri ile kolayca tarzınıza uyum sağlayabilir. Likra ve polyester boneleri giymek diğer modellere göre çok daha kolaydır. Yüzücü bonesi modelleri arasında sporcuların en çok tercih ettiği modellerden biri olan  bez bone, başınızı sıkmadan havuzda ve denizde rahatlıkla vakit geçirmenize yardımcı olur. Arena polyester yüzücü bonesini kullanarak havuzda saatlerce yüzdükten sonra bile saçlarınızı ıslanmaktan koruyabilirsiniz. Denizde veya havuzda kullanabileceğiniz Adidas boneler, en çok satılan yüzücü bonesi modellerinin başında gelmektedir.

Yüzücü bonelerinin fiyatları, ürünlerin üretim materyallerine göre ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. En ucuz bonelerden biri olan Ravel likra bez bone ile bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz. Yüzücü bonesi seçerken, kafa yapınıza uygun büyüklükte bir bone almalısınız. Bonenin size uygun olduğunu anlamak için; saçınızı tamamen kapatabildiğine ve başınızı sıkmadığına emin olmalısınız. Numarası küçük olan bir bone, antrenman sırasında baş ağrıları çekmenize neden olur. Yüzücü bonesi nasıl giyilir? Boneyi nasıl takacağınızı öğrenmek için, internetteki ilgili videoları izleyebilir ve evde pratik yapabilirsiniz. Bonenizin ömrünü uzatmak için, kullandıktan sonra mutlaka yıkayıp kurutarak muhafaza etmelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.